Jedu dál - Blanka Matragi

978-80-249-1692-7
Vazba
Pevná s přebalem matná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výborná kniha. Díky, paní Blanko.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• B. Matragi si velice vážím a sleduji její vzestup její úžasnou pracovitost,která neusnula na vavřínech.Mám už její první knihu. Dnes už v nich listují moje malé vnučky se kterýma obdivujeme nádheru jejich šatů,skla,porcelánu atd.

B. Matragi má obrovský talent a nadání spjenou s nepředstavitelnou pílí,proto má ve světě takový úspěch,je velkým vzorem těm ,kdo něčeho ve světě dosáhl.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Pěkně a poutavě napsaná zajímavá kniha.

doporučuji ostatním

ISBN
978-80-249-1692-7
Vazba
Pevná s přebalem matná

Proslulá oděvní výtvarnice je známá především svým haute couture pro manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu. Její již druhá knihu přináší kromě vzpomínek na napínavou a dramatickou třicetiletou cestu z Českomoravské vrchoviny až na nejvyšší světovou úroveň módy také otevřenou výpověď o událostech při jejích návratech do vlasti a přibližuje nejnovější oblasti její tvorby.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výborná kniha. Díky, paní Blanko.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Pěkně a poutavě napsaná zajímavá kniha.

doporučuji ostatním

• , zakoupeno v bux.cz

• Mám ráda životopisné knihy. Hlavně o lidech kteří něco dokázali a přitom stojí jak se říká nohama na zemi.

Mám ráda životopisné knihy. Svým přátelům nebudu
    knihu doporučovat, já jim jí půjčím. Proto, že se mi
    velice líbila a dobře se čte.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Skvěle napsané, doplněno obrázky.

Knihu jsem si koupila, protože Blanku Matragi mám velmi ráda a chtěla jsem se o ní něco dozvědět. Kniha je velmi hezky psaná a dobře se čte.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• zajímavé a velmi čtivé, pěkné fotografie

Byl to dárek pro kamarádku, sama jsem přečetla, velmi pěkné

• , zakoupeno v Booktook.cz

Knížku jsem koupila babičce jako dárek k Vánocům, obsah tedy nemohu hodnotit, ale v knize je poměrně velké množství obrázků, vůbec je velmi kvalitně zpracovaná a z těch úryvků, které jsem četla, to vypadá, že bude i velmi čtivá...

• , zakoupeno v Dobré knihy

• vše

výborná kniha
    skvěle napsaná

• Vánoční dárek

zatím nevím

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Už jsem četla dříve, nyní jsem kupovala jako dárek.

Výborná knížka, dobře se čte a je to velmi inspirující životopis.