Jeeves aneb anglický Saturnin - Pelham Grenvill Wodehouse

Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 463 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč82 % • 1 291 recenzíDalší informace

2013

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

snad to přelouskám

• , zakoupeno v Knihy.cpress.cz

• líbí se mi příběh, angličtina na střední úrovni, ale je mi to srozumitelné, více stránek, déle mi vydrží na rozdíl od jiných
    • nějak jsem nenašla pro jakou úroveň Aj je určeno

doporučuji, je to příjemné čtení, líbí se mi příběh, angličtina na střední úrovni, ale je mi to srozumitelné, více stránek, déle mi vydrží na rozdíl od jiných

Splnila mé očekávání

Albatros
Počet stran
Rok vydání
2013

Traduje se, že se Zdeněk Jirotka v případě Saturnina nechal inspirovat příběhy sluhy Jeevese, o kterém psal britský humorista Sir Pelham Grenville Wodehouse. Podobnost zde určitě existuje – mladý, bohatý a poněkud floutkovský Bertie Wooster má stejně jako Jiří Oulický distingovaného sluhu, který vyniká neobyčejným intelektem, vysokou mírou vzdělanosti a nečekanými řešeními problémů svého pána. Sluha Jeeves je v Británii velmi oblíbený. P. G. Wodehouse (1881–1975) o něm v průběhu let 1915–1974 napsal 35 povídek a 11 románů, z nichž některé byly zfilmovány, objevily se v rozhlasovém zpracování nebo jako muzikály a v televizním seriálu BBC. Titul obsahuje vždy na dvojstraně anglickou verzi a český překlad. Po každém příběhu se zaměříme na zajímavý gramatický jev či slovní obrat, který následně procvičíme. Naleznete zde i otázky pro porozumění textu. Vzadu se nachází klíč ke cvičením a slovníček. Kniha je doplněna CD namluveným rodilým mluvčím. Titul byl vytvořen týmem internetové jazykové školy www.anglictina.com. Autoři projektu vedeni Petrem Špirkem mají s výukou angličtiny více než desetileté zkušenosti. Své poznatky spojují s moderní technologií – publikovali i připravují českými studenty vyhledávané a ceněné multimediální učebnice.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

snad to přelouskám