Jistou cestou k bohatství - Wallace D. Wattles

Produkt nemá žádné parametry.

• myšlení jak nemyslet na bídu
    • těžké názvy s kterými se celou knihu čte
    • krátká
    • nevýrazná obsahem

kniha se čte trochu obtížněji protože člověk přemýšlí nad některými názvy popisovanými v knize nevím jestli podle této knihu z ní doporučeno je že bych četl jen tuto knihu na osobní rozvoj a zbohatl bych těžko.

Inspirace, zamyšlení.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Malá velikost akorát tak do kapsy.

Když tomu člověk uvěří, může to být pro něj velmi přínosné.

Produkt nemá žádné parametry.

2zákazníci nedoporučují produkt

• myšlení jak nemyslet na bídu
    • těžké názvy s kterými se celou knihu čte
    • krátká
    • nevýrazná obsahem

Inspirace, zamyšlení.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Malá velikost akorát tak do kapsy.

Když tomu člověk uvěří, může to být pro něj velmi přínosné.

• .
  • , zakoupeno v ABZ.cz

• Super
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Některé obraty v této knize jsou pro mě hůře pochopitelné,těžko posoudit, zda je to překladem.Celkově mi nepřinesla žádný velký posun.

Očekávala jsem jednoduchý návod,jak změnit postoj k bohatšímu životu. nepřineslo mi to žádný posun k novým informacím.Podobně orientované knížky jsou více srozumitelné.
    Kdo chce ať vyzkouší.Asi tohoto autora již nekoupím.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Pro všechny, co chtějí od života více.
    • Kdo není připraven, nepochopí princip teď, možná ho pochopí později, nebo taky nikdy.

Jedna z nejlepších knih osobního rozvoje, kterou jsem kdy četl.

• , zakoupeno v moudréKnihy.cz

• dobrá kniha

objednávka na doporučení

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Poučná,malá do kabelky,takže stále po ruce.

Všichni kdo jsme ji četli jsme nadšení.Chceme být bohatí?Tak si ji pečlivě studujeme.

• povinná četba
    • vynikající klasické dílo
    • perfektní překlad do češtiny

Tuto útlou knížečku jsem poprvé četl v roce 2007 a velice mě nadchnula. Hned jsem si objednal několik dalších kusů a knížku četl opakovaně. V podstatě je to klasické dílo jež vyšlo vyšlo poprvé v roce 1910 a které zásadně ovlivnilo klasiky osobního rozvoje od Napoleona Hilla, Charlese Haanela až po Anthony Robbinse a Rhondu Byrne. Tato pragmatická kniha vysvětluje v 17 krátkých kapitolách které na sebe logicky navazují jak může úplně každý člověk vědecky zaručeně zbohatnout a proč by se o to měl snažit. Vyžaduje, aby ji člověk četl opakovaně, třeba každý den 1 kapitolu, až mu to postupně tzv. "přejde do krve" a než to všechno pochopí! Doporučuji k přečtení všem kteří si opravdu přejí zbohatnout! Opravdu to funguje.