Jmenuji se X Láska co spaluje, touha co ničí

396 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Přečetla jsem jedním dechem. Když jsem si knihu objednala, váhala jsem, zda to má cenu a mělo. Tato kniha stojí za předčtení.

Dcera si ji objednala

Váha
396 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. První večer se v luxusní kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje.

Marc Roscarrick – potomek šlechtického rodu – je přátelský, společenský, inteligentní a neuvěřitelně přitažlivý. Kolem něj se však vznáší aura záhadnosti.

Atraktivní muž v X probudí dosud nepoznanou spalující touhu. Jeho tajemství je ale pro dívku šokující.

Vztah X s Marcem je možný pouze za jeho podmínek. Dokáže se X vzdát svých přání a podřídit se? Své touze, ohromující přitažlivosti a erotickým tajemstvím, která ji děsí a vzrušují zároveň?

Dcera si ji objednala
    Ano doporučila by ji.

Zatím jsem necetla

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• rychle, dobře se čte

výborná na odreagování

• , zakoupeno v bux.cz

Kniha mě moc nenadchla. Po přečtení odstínů o podobných knížek s erotickým podtextem tuto knihu řadím do průměru :(

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Je to skvělá a zajímavá kniha.
    • Nic.

Je to zajímavá kniha a pěkně se čte.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Zaujal mne obal i úryvek z knihy.
    Velmi dobře se čte.
    Doporučila sem ji již kolegyni.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• dobrý příběh s použitím "mysterií"
    • tajemno a sex
    • stojí za přečtení

stojí rozhodně za přečtení

• , zakoupeno v bux.cz

• Napínavý příběh.
    • Konec je trošku divný.

Celkem nenáročná kniha, trošku připomínající knihu 50 odstínů šedi. Jen ten konec je jiný.

• , zakoupeno v POPRON.cz

• moc pěkně napsaná
    • zajímavá,poutavá a eroticky laděná

Moc ráda čtu tento žánr a přitom se i dozvím spoustu zajímavostí ať už z historie nebo v oblasti erotiky apod.Knížka se četla úplně sama.Nemohla jsem se od ní odtrhnout 2 dny a určitě se k ní ráda vrátím.