Jogínci na cestách - Pavel Šimák

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 989 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 295 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek45 Kč99 % • 16 589 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 65 029 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Popis produktu

Rok vydání
2017

Recenze

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu jsem zvolila, díky jednoduchému popisu několika jogínských pozic, jelikož jsem začátečník. Tak mi stačí tato krásně napsaná kniha pro děti.

Známe z tv, cviky se učíme podle knihy

Počet stran
Rok vydání
2017

Popis produktu

Jogínci vás zvou na parádní výpravu do světa kouzelné jógy, tentokrát v přírodě. Budete se proměňovat ve zvířátka, rostliny i věci, ale také se naučíte lépe poznávat svoje tělo. Ke každému cviku, jógové pozici čili ásaně se váže též nevšední příběh, který v knižní podobě oblíbeného televizního cyklu přinášíme v každé kapitole. A co je na tom nejlepší? Jóga vás vždy odmění, díky ní totiž budete krásně rostlí, pružní a silní! A zjistíte, že cvičit jde i na výletě!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
4 ×

Známe z tv, cviky se učíme podle knihy

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• děti začaly cvičit
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit: