Jste placebo Na stavu mysli záleží - Joe Dispenza

Je možné vyléčit se jen prostřednictvím myšlenek – bez léků a operací? Pravda je taková, že se to stává mnohem častěji, než byste očekávali. Víra mysli skutečně uzdravuje V...
Garantovaný nákup z knihy.cz

Rok vydání
2016

• doporučuji
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Úžasná kniha pro lidi hledající jak pracovat na změně ve svém životě.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Perfektní knížka. Od autora jsem už měla i jiny titul. Tato je i dobře čtivá s názornými případy a příklady, což mě baví. Teď už stačí jen uvést do vlastní praxe, což bude nejtěžší, ale již na tom pracuji.

Autor
Počet stran
Rok vydání
2016

Víra mysli skutečně uzdravuje

V knize Jste placebo doktor Joe Dispenza předkládá několik doložených případů těch, kteří překonali rakovinu, srdeční choroby, depresi, artritidu nebo třesy spojené s Parkinsonovou chorobou pouze díky tomu, že věřili v placebo efekt. Doktor Dispenza však popisuje i odvrácenou stranu placebo efektu – jak například onemocněli nebo dokonce zemřeli lidé, kteří byli svědky čarodějnických nebo voodoo praktik, nebo poté, co jim byla stanovena chybná diagnóza a oni si mysleli, že trpí vážnou chorobou. Víra může být tak silná, že farmaceutické firmy používají dvojité a trojité náhodné slepé studie, které se snaží vyloučit moc mysli nad tělem při posuzování nových léků.

Využijte efektivně placebo efekt

Doktor Dispenza dělá mnohem více, než jen zkoumá historii a fyziologii placebo efektu. Pokládá si otázku, zda je možné se naučit principy placebo efektu, aniž byste se spoléhali na jakékoliv vnější látky, a dosáhnout stejných vnitřních změn v oblasti zdraví člověka a nakonec i celého jeho života. Dále předkládá vědecké důkazy (například rentgenové snímky mozku) neuvěřitelných případů uzdravení, jichž byl svědkem na svých workshopech, na kterých se jeho účastníci naučili osobnostní transformaci založené na praktickém využití tzv. placebo efektu. V závěru knihy je vysvětleno, jak může meditace změnit naši víru a očekávání, které nás drží zpátky – což je první krok k vyléčení.

Nic není nemožné… stačí uvěřit

Kniha propojuje nejnovější výzkumy na poli neurovědy, biologie, psychologie, hypnózy, životních podmínek a kvantové fyziky, aby potvrdila účinky placebo efektu… a rovněž ukázala, jak může být zdánlivě nemožné v konečném důsledku skutečně možné.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• doporučuji
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Úžasná kniha pro lidi hledající jak pracovat na změně ve svém životě.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Všechny knihy od tohoto autora jsou vynikající, doporučuji

Úžasná knížka.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Podobných knih jsem četla hodně, ale tato je jednoznačně NEJLEPŠÍ. Jasná, stručná, čtivá, hutné informace bez zbytečných detailů pro biology, ale navíc konkrétní a jasné návody pro laiky.
    • Za 20 let nejlepší, co jsem na souhrn témat četla.
    • Zásadní informace pro život každého z nás.
    • Možná přesvědčí i zaryté materialisty.

Žádná.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha, která může změnit váš život, pokud budete DŮSLEDNÍ.
    • NIC

Tuto knížku doporučuji všem, kteří chtějí změnit svůj život. Změňte své myšlení a uvidíte, co se stane. Kniha "Tajemství" byla dostačující, ale nebylo tam vše. Toto je přelom, pokud dodržíte vše, co se tam píše. Jenom je potřeba počítat s tím, že ze začátku to nepůjde až tak lehce, jak byste chtěli. Ale je potřeba vydržet. Možná se vám ze začátku stanou i blbé věci, ale nesmíte se vzdát. Budoucnost přeje připraveným!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zatím jsem přečetla první 3 kapitoly. Zajímavé souvislosti s výzkumy vědy.
    Knihu doporučuji k přečtení všem, kteří se o tuto tématiku zajímají.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha mi byla doporučena a autor je známý odborník, těším se na ni, číst ji ale je třeba pomalu

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

velmi zajímavé pro změnu osobnosti