Kdo se bojí smrti? Jan van Helsing

Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč88 % • 878 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 218 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 992 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu45 Kč96 % • 39 825 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 155 recenzíDalší informace

ANCH BOOKS
Počet stran
Rok vydání
2011

Každý z nás se s ní alespoň dvakrát v životě setká. Toltékové říkají, že kráčí stále s námi za levým ramenem a je naším nejmocnějším průvodcem. Německý autor Jan van Helsing přežil dvě autonehody, které ho přivedly do její bezprostřední blízkosti. Fascinovaný jejím zjevem a především prodchnut nesmírnou zvědavostí se během následujících dvou let pokoušel navázat s ní kontakt. V prosinci 2004 se mu to "podařilo".

V jedinečném interview položil bytosti, kterou my nazýváme Smrt, 222 otázek: Kdo jsi? Kam odnášíš duše? Co cítíš, když vyzvedáš duši vraha? Jak vypadá druhý svět? Jsi nesmrtelný? Viděl jsi Boha? Existuje peklo? Kdo vládne světu? Komu slouží Ilumináti? Kdy přijde Antikrist? Co víš o Ježíši? Co je smyslem života? Je smrt nevyhnutelná? Jaká budoucnost čeká lidstvo? Jaký smysl má nemoc? Jak být zdravý a šťastný? Odpovědi bytosti, která od počátku stvoření nepřebývala ve fyzickém těle a sama si říká Anděl proměny, přesahují naše "pozemské" vnímání světa. Otevírají čtenáři intergalaktické, univerzální pohledy nezatížené dualitou a představami dobra a zla.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

Nemám přečteno

• nemám ještě přečtené

Dozvěděla jsem se nové informace

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Spokojenost,zajímavé čtení

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

výborná knihu - nakoupila jsem již poněkolikáté - dávám jako dárky

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

Zatím jsem knihy neobdržela.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha se dobře čte,poučná, mám jí doma,
    nyní jsem ji koupila dětem

• , zakoupeno v Hledající.cz

Než jsem si rozhovor Jana van Helsinga s "bytostí smrti" koupil, knihu jsem přečetl a usoudil, že se k ní budu vracet. Otevírá oblast "zakázaného poznání" zahaleného do mýtů , předsudků a náboženských dogmat. V jádru jde o dílo velmi duchovní a zároveň kacířské. Kdyby bylo napsáno v dobách všemocné "svaté inkvizice", její autor nepochybně skončil na hranici. To se mu ostatně stalo v jednom z předchozích vtělení (tuším v r. 1415 v Kostnici). I to se od "bytosti smrti" dozvěděl. Ale není to laciná četba pro senzacechtivé, autor předpokládá čtenáře s duchovním rozhledem a touhou po světle pravdy.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Velmi inspirativní kniha, která vás vyvede z omylu v chápání tohoto světa.

za jímám se o duchovno