Kdo zabil Snížka? - Petra Soukupová

Garantovaný nákup z knihy.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 430 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 280 207 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 59 140 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 3 183 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 996 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 503 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč99 % • 11 726 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 218 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 185 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 885 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 650 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2017

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Dcera četla od této autorky Klub divných dětí a chtěla další knihu. Váhala jsem, zda kniha Kdo zabil Snížka nebude pro 10ti leté dítě moc smutná, ale byla nadšená. Knihu jsem si nakonec přečetla i já a musela jsem jí dát za pravdu. Nakonec jsem ji ještě vnutila 12ti letému synovi, který ujíždí na fantasy (Magnus Chase) a přečetl ji za jeden den se slovy, jo dalo se to. Já jsem si pak ještě přečetla i Klub divných dětí a musím doporučit i tuto knížku. Těšíme na další knihu "pro děti" od Petry Soukupové.

• Grafika

Host
Počet stran
Rok vydání
2017

Když si Martina přála psa, netušila, že se Snížkem budou samé potíže. Z malého bílého štěněte vyrostl pes, kterého skoro nikdo ve vesnici nemá rád. Dokonce i její máma se ho bojí. A tak když Martina jednoho dne najde Snížka mrtvého, hned ji napadne, že nezemřel náhodou.

Opravdu Snížka někdo zabil?

Martina se spolu s kamarády Frantou, Kájou a Viktorem pustí do vyšetřování Snížkovy smrti a jejich dobrodružné pátrání přinese nečekaná odhalení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Grafika
    • Tvrdé desky

cetla dcera povinna cetba do skoly

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• jeste nevime ,necetli
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

• nová česká kniha pro mladší čtenáře
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Zajímavý doplněk knihy Nejlepší pro všechny téže autorky.

• Autorka Petra Soukupová je záruka, že budu vždy spokojená
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

skvěle napsaná kniha pro děti, krásné ilustrace,
    syn byl nadšený

• Troufám si ale tvrdit, že ilustracemi a celkovým grafickým zpracováním knihy si nakladatel a autorka získají chválu a na...

Zobrazit celou recenzi na www.cbdb.cz