Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Kladivo na čaroděje 11 - Bůh strachu

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Autor
Jan Hlávka
Žánr
sci-fi a fantasy
Nakladatelství
Epocha
Počet stran
192
Rok vydání
2016
Jazyk
české
ISBN
978-80-7557-019-2
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Parametry produktu

Autor
Jan Hlávka
Žánr
sci-fi a fantasy
Nakladatelství
Epocha
Počet stran
192
Rok vydání
2016
Jazyk
české
ISBN
978-80-7557-019-2
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Popis produktu

Jedenáctý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

Bez soucitu, bez morálky, bez pudu sebezáchovy. Proti všem.

Když Prahou začnou kolovat části tajemného magického artefaktu, křehká příměří jsou porušena a začíná nelítostný boj. Felix Jonáš se svým týmem ani tentokrát nemůže zůstat stranou, i kdyby chtěl sebevíc. Namísto prastarého zla, monster a démonů se musí postavit něčemu mnohem horšímu - své minulosti. Ta vrhá příliš nebezpečné stíny a starý přítel se snadno změní v nového nepřítele. Zejména, když se rozhodne stát bohem a změnit svět v lepší místo - ať to stojí cokoliv...

Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší...

JAN HLÁVKA

Jeden z nejtalentovanějších autorů mladé generace se narodil v roce 1979. Debutoval v časopisu Ikarie sci-fi povídkou Devatenáctka (2002). Prvním románem se stal příspěvek do české fantasy a sci-fi série Agent JFK Zatmění (2007). Do stejného světa zasadil ještě dvoudílnou Odplatu (2009), Zpěv lamie (příběh z paralelní série Agent X-Hawk) a dvě povídky. V roce 2010 vydal spolu s Janou Vybíralovou fantasy román Dračice a společně se pak pustili i do ambiciózního projektu Algor, čtenáři i kritiky vysoce ceněnou space operu, z níž zatím vyšly dva díly. Hlávka je dvojnásobným vítězem soutěže Ikaros pořádané časopisem Ikarie (nyní XB-1).

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.