Kniha Omartianová Stormie - Stormie - Příběh odpuštění a smíření

Počet stran
Rok vydání
2014

• , zakoupeno v Kosmas.cz

knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Pěkně se četla a byla hodně napínavá. Od Stormie Omartianové mám knihu Síla rodičovské modlitby, ke které se neustále vracím a když vyšla kniha pojednávající o její životní cestě, tak jsem na její příběh byla zvědavá a zjistila jsem, že tato autorka je obdivuhodná a velmi hodně zlého ve svém životě zažila. Přesto se s problémy poprala a udělala jen dobře.

Autor
Omartianová Stormie
Žánr
naučné
Počet stran
Rok vydání
2014

Stormie Omartianová prožila těžké dětství. Psychicky nemocná matka ji týrala a otci se nedařilo zvládat složitou situaci v rodině. Po odchodu z domova začala Stormie pracovat v showbyznysu. Snaha o dokonalý vzhled a pracovní vytíženost však nedokázaly utišit hlad jejího srdce. Vnitřní prázdnotu nemohl zaplnit ani alkohol, drogy či vztahy na jednu noc. Na samém dně zoufalství a jen krůček od sebevraždy Stormie poznává Ježíše Krista. Nádherný příběh o tom, jak může Bůh vyvést život ze smrti.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Kosmas.cz