Krutá krása - Rosamund Hodgeová

Skladem • 1 varianta88 Kč86 % • 281 008 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč83 % • 5 301 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta49 Kč97 % • 13 594 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 266 recenzíDalší informace
Info v obchodu55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč88 % • 887 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč86 % • 6 179 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč76 % • 1 365 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 571 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Autor

• Zápletka
    • Napínavé
    • Akčnost
    • Dobré zakončení

Spisovatelka mě již od začátku zaujala svým psaním. Příběh byl čtivý, něžný, ale zároveň nechyběla akčnost. Zápletka byla velmi překvapivá a zakončení knihy též. Rozhodně doporučuji dívkám okolo patnáctého roku života.

Pěkná ,romantická

COOBOO
Počet stran
Rok vydání
2018

Již od narození byla Nyx zaslíbená krutému vládci svého království. A také už od narození trénovala, jak ho zabít. V den svých sedmnáctých narozenin odchází do paláce, aby se provdala za netvora. A má jasný plán, zabít ho a ukončit jeho devět set trvající vládu. Ovšem panovník ji od samého začátku překvapuje a přitahuje a jeho sídlo není tím pochmurným místem, o kterém jí rodiče vyprávěli. Ovšem aby zůstala loajální své rodině, stejně ho musí zabít! Anebo ne?

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Pěkná knížka

• Čtivý styl psaní
    • Romantika
    • Zápletka
    • Napínavé
    • Akčnost
    • Dobré zakončení

Pěkná ,romantická

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• hodně využívá řecko-římskou mytologii, což je výhoda pro čtenáře, kterého baví
    • hodně využívá řecko-římskou mytologii, chybí dramatická scénka, již od počátku je jasné, že jde o rozdvojení osobnosti
  • Pozitivem ale je, že styl psaní je poměrně čtivý, a tak si čtenář ani neuvědomí, že už je téměř na konci podivného příbě...

Zobrazit celou recenzi na www.cbdb.cz

• nezklamala
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Autorka si výborně pohrála s hlavními postavami, neočekávala jsem že kniha bude takhle zajímavá a natolik mě pohltí. Až na první asi deset stránek se knížka četla sama :) . Doporučuji ji spíše teenagerum, ale i moje mamka si jí přečetla i když to není její žánr tak si knihu chválila. Nelituji že jsem si tuto knihu koupila, spíše jsem z ní nadšená :) . Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nádherná obála, super se to četlo, akorát jsem od toho čekala něco jiného, ale rozhodně nelituju, že jsem si jí koupila.