Kuchařka pro mého muže - Veronika Zemanová

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mě osobně se líbí, otázka je, jestli se bude líbit i mému muži.

Je to dárek pro manžela. Kniha se mu líbí. Je dobře napsaná, polopaticky,

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Skvělé napsané kupovala jsem tuhle knihu manželovi ale ten jí dává synovy pod stromeček.

Produkt nemá žádné parametry.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mě osobně se líbí, otázka je, jestli se bude líbit i mému muži.

Je to dárek pro manžela. Kniha se mu líbí. Je dobře napsaná, polopaticky,

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Pro paka jako jsem já supr
    • Naučil jsem se používat sporák
    • Dalo se to jíst co jsem uvařil a to je úspěch ( aj kastrol jsem vylizal)
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Překvapilo mne krásné zpracování a velká písmena.
    • Partnerovi se nelíbilo, že se jedná pouze o text - ne o seznam surovin, který by si připravil na stůl, než začne vařit.

Očekávala jsem jednoduché recepty z málo surovin snadné na přípravu. Ne " české nouzovky " jako buřtguláš a podobně.

• *****
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• jasně a srozumitelně vysvětlené
    • fotografická dokumentace
    • pro muže velmi vhodné

Knihu jsem pořídila pro bratra kuchaře-začátečníka a nelituji. Sám z ní začal skoro hned vařit a je nadšený. Velmi oceňuji fotografie jídel či přípravy, polopatický popis a jednoduché, ale chutné recepty. Doporučuji.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kuchařku jsem zakoupila mému manželovi k Vánocům. Líbil se mi už samotný titul "Kuchařka pro mého muže", design knihy a recenze na ni. A opravdu, hned po otevření mě, i celou rodinku :-), rozesmálo vtipné členění na jednotlivé kapitoly. To jak jsou pojmenovány a jaký je výběr jídel. Zkrátka klasika, která chutná, sbíhají se vám na jednotlivá jídla sliny, ale jakožto nekuchař si na ně třeba netroufnete. Manžel, jakožto nekuchař, se u ní nejen pobavil, ba dokonce už spřádá kuchařské plány. Doufám, že se zorientuje v naší kuchyni a vaření se mu povede. :-)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

ještě žádné manžel zatím studuje recepty :)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha je pro uplne amatery v kuchyni, je psana stylem, ze s partnera udelate uplneho hlupaka