200 Kč Doprava 44 Kč, Skladem

Vybraná varianta

Garantovaný nákup z ABZ.CZ. Jak to funguje?

Garantujeme bezpečný nákup

Nakupte přes oranžové tlačítko „Koupit na Heurece“ a budete mít jistotu, že:

• Platba kartou je bezpečná.
  • Nakoupíte jen u ověřených e-shopů.
  • Reklamace proběhne hladce.
  • A mnoho dalšího...

Nejlevnější nabídky (23)

Varianta v obchodě Portál

Ověřeno zákazníky Shop roku 2020 - VÍTĚZ

Varianta v obchodě MegaKnihy.cz

Varianta v obchodě pipkin cz

Varianta v obchodě Učebnice.cz

Varianta v obchodě Knihkupectví Chrpa

Varianta v obchodě Luxor.cz

Varianta v obchodě Knihkupectví Daniela

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Aktuálně nejnižší cena: 188 Kč

Rok vydání
2015

Recenze

• zakoupeno v MegaKnihy.cz

Sekce komunikace s manipulátorem nebyla úplně to, co jsem potřebovala. Obsahuje spíše méně informací.

• zakoupeno v Kosmas.cz

Recenze

Průměr z 9 hodnocení

Zobrazit celou statistiku

zákazníků doporučuje tento produkt
zákazník nedoporučuje tento produkt
Zobrazit recenze

• zakoupeno v Kosmas.cz

Naprosto nejlepší kniha, která úžasně vysvětluje, kdo jsou ti lidé, kteří Vám mají být blízcí, ale při tom Vás denodenně ponižují, tvrdí, že vás milují, ale jen vás zneužívají a nutí Vás dělat věci, které byste za normálních okolností nedělali a že vše je Vaše vina. Dočtete se zde, jak je poznat, jak se jim bránit. Lepší a výstižnější knihu na toto téma jsem nikdy nenašla. Stoprocentně doporučuji.

• zakoupeno v Knihy Dobrovský

Objasní vše ve vztahu, na co byste sami nepřišli. Cítíte, že něco není v pořádku a tato kniha vám umožní věci pojmenovat a pochopit.

• zakoupeno v MegaKnihy.cz

Skvělá kniha, která mi otevřela oči.

• zakoupeno v Portál

Knihu jsem objednala, protože jsem ji chtěla mít ve své knihovničce. Již jsem ji četla - půjčenou z městské knihovny.

• zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha jednoduše a srozumitelně popisuje, jak manipulace probíhá, jaké může mít katastrofální následky a taky jak se jí bránit.

Kniha by měla být jako povinná četba. Vůbec jsem netušila, že i taková běžná věta jako "Ani nezavoláš!" je manipulativní a vyvolává v nás pocit viny.

Parametry produktu

Rok vydání
2015
Jazyk

Jazyk

Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána..

české
ISBN
978-80-262-0682-8
Vazba

Vazba

Je uveden způsob vázání desek knihy..

Brožovaná bez přebalu lesklá

Popis produktu

Tématem nové knihy autorky, jejíž kniha Nenechte sebou manipulovat zaujala i české čtenáře, je opět manipulace, tentokrát v partnerských vztazích. Autorka opět vychází ze své terapeutické praxe a na mnoha konkrétních příbězích partnerských dvojic ukazuje různé způsoby systematické manipulace i to, jak se vyvíjí v různých fázích partnerského vztahu a jaké jsou její psychické, fyzické i sociální důsledky. Některé příběhy prolínají celou knihou a autorka na nich dokumentuje, jak se projevuje patologie osobnosti, která používá systematicky manipulace uvnitř partnerského vztahu. Nabízí rady a podněty k řešení (Co dělat), ukazuje možnosti komunikace. Popisuje i průběh dialogu s manipulátorem a ukázky takových dialogů.

Knihu uvítají všichni, kdo se zajímají o partnerské vztahy, jejich nedostatky, komunikaci a také ti, kteří v oblasti partnerských vztahů hledají radu, protože se setkali s manipulací, chtějí tomuto problému předejít nebo se před manipulací chránit.

Isabelle Nazare-Aga je poradenská psycholožka zaměřená na formaci chování, vede semináře o ovládání stresu a komunikaci. Autorka úspěšné knihy Nenechte sebou manipulovat a Láska a manipulace.

Kontaktujte nás