Logopedické pohádky

Produkt nemá žádné parametry.

• Doporučeno logoped od syna
    • Docela jsem si polámal i jazyk já :)

Požadovaná kniha dorazila, je v pořádku a pomáhá. Na doporučení logopeda musím říct, že ač stojí peníze, na zdraví se nešetří.. A u těchto slovních přesmyček se zasmějete i s dítětem.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Mnoho hezkých, vtipných pohádek, ne moc dlouhé, hezké ilustrace. Původně zapůjčena v knihovně. Nakonec jsme zakoupili svou domů.

• , zakoupeno v Portál

Doporučeno naší paní logopedkou a doopravdy je tato kniha velmi dobře napsaná.

Produkt nemá žádné parametry.

• Doporučeno logoped od syna
    • Docela jsem si polámal i jazyk já :)

• , zakoupeno v Portál

Doporučeno naší paní logopedkou a doopravdy je tato kniha velmi dobře napsaná.

doporučeno logopedem
    přehledná kniha
    každá pohádka zaměřená vždy na určité písmeno

• , zakoupeno v Portál

Skvělá kniha, dětmi velmi oblíbená.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krásné obrázky, originální pohádky

Pohádky na 1 stránku krásné procvici výslovnost. Kazda pohádka procvicuje 1-2-3-4.. písmenka, která se v ní opakují. Dětem se moc líbí i obrázky. Nádherná knížka. Dělá radost.

• Vynikající

Vynikající, zábavné s krásnými ilustracemi

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• pohádky se líbí dětem
    • děti si procvičují výslovnost hlásek
    • pěkné ilustrace
    • -

vhodné pro logopedické procvičování
    líbivé pohádky, které zaujmou děti
    - vřele doporučuji