Maličkosti z lásky - Žáček Jiří

Maličkosti z lásky jsou čtyřverší, ve kterých Jiří Žáček zkřížil lyriku s humorem, smyslnou lásku s každodenním koloběhem, citové prožitky s hledáním pravdy. Taková čtyřverší...
Garantovaný nákup z knihy.cz

Info v obchodu49 Kč98 % • 33 602 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč87 % • 6 152 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč89 % • 879 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 65 051 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 169 recenzíDalší informace
Info v obchodu45 Kč97 % • 39 867 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč95 % • 11 791 recenzíDalší informace

2018

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• super jako vždy, Žáčka mám ráda
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížečka byla určena mému muži k svátku.
    Poezie Jiřího Žáčka je blízká nám blízká.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nádherně jednoduché a přitom nádherně do duše promlouvající verše v miniknižním provedení, protě láska do kapsy.... Tvorbu Jiřího Žáčka mám moc ráda, vždy na mě působí mile a hravě, ať už jsou to pohádky nebo básničky. Doporučuji.

Autor
Jiří Žáček
Žánr
poezie
Počet stran
Rok vydání
2018

Taková čtyřverší jsou jako střípky, ve kterých se zrcadlí svět. Maličkosti z lásky jsou jako akordy - rychle a jasně v nich zazní, co milujeme a bez čeho bychom nedokázali žít.

Maličkosti z lásky jsou všední, zdánlivě bezvýznamné věci, které nás provázejí celý život a nedokážeme bez nich žít. Stejně tak i chvíle, kdy jsme se osudově zamilovali, jsou pro nás významnější než války nebo živelní katastrofy, určující běh světa. Maličkostem dává básník důsledně formu čtyřverší. Dokáže v nich zachytit, co nás z lásky provází od kolébky do hrobu. Žáčkovým velkým pomocníkem v této kapesní knížce je malíř Milan Janáček. V jeho pastelech je nová barevnost skrývající čtvrtý rozměr našich prožitků a zkušeností. Stojí za to milovat všechny maličkosti a nebrat život příliš vážně, protože beztak z něj nevyvázneme živí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• super jako vždy, Žáčka mám ráda
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížečka byla určena mému muži k svátku.
    Poezie Jiřího Žáčka je blízká nám blízká.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Milé veršovánky, hravé, nápadité, hladivé, nejen o lásce, vhodné jako dárek. Drobná knížečka, pěkně vypravená, ilustrovaná radostnými obrázky výrazných a zajímavě sladěných barev.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Milá knížečka pro potěšení ducha a malý dárek přítelkyni...

Krásná kniha