Mám tě ráda, mami - Originální vyznání, které můžete vyplnit a darovat - neuveden

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta72 Kč99 % • 2 001 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč93 % • 44 863 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 5 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč84 % • 869 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 217 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč88 % • 650 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 638 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 091 recenzíDalší informace

Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

výborné

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velmi dobře strukturovaná kniha, většina témat a otázek velmi dobře kladena, prostor pro fotky, pro vzpomínky ....krásný dárek. Jen vcelku dost stran, takže počítejte s tím, že nebude mít vyplněno za jeden večer :o)

• , zakoupeno v Grada.cz

Velice hezká knížka pro mamku u které si zavzpomínam já u vyplnění ( něco by člověk dávno zapomněl ) a mamka bude mít určitě radost při čtení :-)

Autor
Váha
405 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Je jediná na světě a nedá se k ničemu přirovnat: maminka. Je vždy na naší straně, ať děláme dobré, či špatné věci. Je naší první a nejdůležitější životní láskou. Chrání nás a utěšuje, je naším nejlepším kritikem a největším fanouškem.

Přesto nebo možná právě proto nám často scházejí slova, abychom jí toto všechno řekli. Koupit kytici ke Dni matek a hlesnout mám tě ráda nestačí (i když maminka by řekla, že ano). Je potřeba udělat víc. Nikdo jiný si nezaslouží tolik chvály jako ona, tak sem s ní.

Každá maminka a každé dítě si v sobě nese příběh, je to příběh té největší lásky na světě. Napište ho. Vyplňte tuto knížku a vytvořte největší vyznání lásky všech dob.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč93 % • 44 863 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

výborné

• , zakoupeno v Grada.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Grada.cz

• Stejně jako u knihy, mám tě ráda tati. Vtipné pojatá vzpomínková kniha..
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížka je naprosto famózní!!!

• , zakoupeno v Prodej knih

Doufám, že to bude hezký dárek pro dceru. Jsem zvědavá co tam napíše.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Již jsem si takto zakoupila "Mám tě ráda, tati".... chci věnovat rodičům k vánocům... (84+90 let)...

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

je to originální dárek pro své blízké.
    určitě doporučuji tomu,kdo si neví rady co koupit jako dárek pro maminku(také je knížka pro tatínka,babičku,dědečka,kamaráda/ku,lásku,atd.....
    jsem velmi spokojená :-)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krásně popsané
    • Až moc konkrétních věci :( Na některé ani nevíte otázku
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velmi hezká kniha, hezky zpracovaná.