Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka - Irena Nováková Kafková

Eminent
Počet stran
Rok vydání
2019

Vladimír Kafka proslul svojí jedinečnou psychoterapeutickou praxí a také HOSTINAMI s Jaroslavem Duškem. Jeho předchozí knihy ŽIVOT NAŽIVO a ATELIÉR ŽIVOTA se staly bestsellery. Díky různým okolnostem vkročil do zcela jiného vnímání a prožívání života i smrti - a vzájemný dialog protikladů bytí ho doprovázel vrcholem jeho života.

Právě z této etapy pochází jeho aforismy a živá slova ucelená v této knize. Podávají svědectví o životě, jeho zákonitostech, pravdě, kráse, samotě, lásce, strachu, smrti, nemocech a mnoha dalších okolnostech našeho bytí. Kniha vás navede k vlastnímu poznání života a umožní vám nahlédnout jeho křišťálovou posvátnost i čistou lásku, které jsme všichni součástí.

zajímá mě a tak jsem si ho koupila

zajímavá kniha

• , zakoupeno v Eshop Sueneé Universe

• Fakt pomohla v těžké situaci

• - krátké, výstižné
    • - kdo čeká delší "slohový útvar", tak musí jít do předchozích knih autora, toto je krásný výtah toho nejlepšího... i když .... on je nejlepší vždycky.

• Neco jineho nez jsme pod jmenem Kafka zvykli cist

Jde o formu rozhovoru, sice zajimave ale ne jako kniha , znam inihy of pana Kafky a cekala jsem dalsi mysticko filozoficke zamysleni, spise jde ale o sbirku otazek panu Kafkovi

• , zakoupeno v Dobré knihy

Poučné čtení.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• kniha k zamyšlení, nad sebou samým, nic se neděje " jen tak "
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• Knihu mám doma, stejně jako všechny další knihy od autora. Nyní jsem objednávala další jako dárek
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Spnila mé očekávání