Matka, Hetéra, Amazonka, Médium

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 13 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč98 % • 2 015 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč83 % • 5 292 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 786 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 59 040 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč98 % • 3 143 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 719 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč88 % • 877 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč249 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 157 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 3 183 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 931 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 39 799 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 984 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Skvělá kniha, četla jsem již více titulů zabývajícími se otázkou archetypů. Tato je čtivá, srozumitelná. Našla jsem se hned v početních informacích. Pomohlo mi to lépe pochopit sebe i ženy ze svého okolí. Rozhodně doporučuji, pokud se chcete o sobě něco dozvědět a poznat se.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pochopení ženské osobnosti po psychologické stránce .

• , zakoupeno v Portál

Bohužel jsem ještě nepřečetla.

Autor
Portál
Počet stran
Rok vydání
2015

Toni Wolfová, analyzandka, spolupracovnice, družka a přítelkyně C. G. Junga a spoluzakladatelka Psychologické společnosti v Curychu, navrhla model čtyř ženských archetypů, které proti sobě stojí v protikladech na dvou osách osobních a neosobních vztahů. Každý z archetypů (Matka, Hetéra, Amazonka a Médium) kromě vnímaných charakteristik nese i vlastní stín. Autorky rozpracovávají tento model a představují čtyři archetypy v teoretické i praktické rovině.

Tato kniha je první dílo, které zpracovává model Toni Wolffové, a vůbec první kniha, v níž je zachycen i život a dílo Jungovy hetéry.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pochopení ženské osobnosti po psychologické stránce .

• , zakoupeno v Portál

Bohužel jsem ještě nepřečetla.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• skvělá kniha pro zájemce o psychologii
  • , zakoupeno v Portál

• jasnost, srozumitelnost a odpovídá slibovanému
    • nemám