Měděný jezdec

Vazba
Pevná bez přebalu matná

• nádherná kniha ....
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Moje nejoblíbenější kniha. Měla jsem ji několikrát půjčenou z knihovny a teď ji mám konečně doma. :o)

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Jazyk
české
Vazba
Pevná bez přebalu matná

Poutavá historická freska je zároveň nezapomenutelným příběhem o lásce vzdorující hrůzám války i lidské zášti. 17letá Taťána vyrostla v Leningradě, v městě, kde památníky zašlé slávy kontrastují s šedivou realitou stalinského Ruska. V roce 1941, ten den, kdy Němci napadnou Rusko, se Taťána poprvé zamiluje - vzápětí pocítí trpkost zakázané lásky: nadporučík Alexandr Bělov je vyvolený její sestry Dáši. Navíc má Alexandr temné tajemství - pochází z rodiny amerických komunistů, kterou zlikvidovalo NKVD. Lásce Taťány a Alexandra není přáno: město drtí německá blokáda, hladomor, zima a všudypřítomný strach ze smrti. Ale jindy slabá Táňa se ukáže jako nejsilnější člen rodiny a s Alexandrovou pomocí překonává všechny útrapy. Nejtěžší zkouškou však bude odolat vlastní touze…...

• nádherná kniha ....

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

úžasná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Nejskvělejší kniha s touto tématikou, kterou jsem dosud četla.
    Neuvěřitelně poutavý, napínavý příběh, který se čte jedním dechem. Vyvolává v člověku spoustu silných emocí.

• Úžasná kniha!!!
    • NIC

Skvělý román, který čtenáře vtáhne do děje!!! Má dvě pokračování, která jsou stejně čtivá a stejně fantastická, jako tento první díl! Vřele doporučuji. Popláčete si, odpočinete se a hlavně: od knihy se neodtrhnete!!! Na jeden zátah přečteno!

• , zakoupeno v Dobré knihy

• nádhera

strhující děj, lepší než druhý díl

• , zakoupeno v Dobré knihy

• výhodná cena

Úžasný romantický příběh,strhující děj, čte se jedním dechem, už se těším na pokračování, všem doporučuji