Minecraft - Průvodce světem průzkumníka - kolektiv a

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zakoupeno pro syna, který hraje Minecraft teprve krátkou dobu, po prolistování je jasné, že mu to jako začátečníkovi bude hodně k užitku.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Dárek pro syna, moc se mi líbil.

• Pěkné zpracování
    • Přehledná
    • Nejen pro děti, pobaví i dospělé

Knížka překvapila, je pěkně zpracovaná, přehledná, některé komentáře pobaví i dospělého - určitě i pro dospělé. Vybrali jsme tuhle protože nám přišla optimální cena vůči rozsahu stránek, neviděli jsme obsah knihy, jako překvapení překvapilo - příjemně. Bude to dárek pro dceru k Vánocům, kniha zaujala i manžela. Jsem si jistá, že dcera bude spokojená.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Dárek pro syna, moc se mi líbil.

• Pěkné zpracování
    • Přehledná