Minulé životy aneb čas neexistuje - Zdenka Blechová

Kniha Minulé životy vám pomůže pochopit souvislosti ve vašem životě. Čas neexistuje a naše učení probíhá v čase. V jednotlivých vyprávěních budete moci lépe pochopit, jak se...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč86 % • 281 008 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 301 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 162 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč87 % • 6 179 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč78 % • 1 296 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 571 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Autor
Rok vydání
2011

• Je zajímavá
  • , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Je pro mě velkým přínosem.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Mám knihy p. Blechové velmi ráda,rozšiřuji si tak své duchovní poznání, což je pro mě důležité.

Autor
Zdenka Blechová
Žánr
esoterika a duchovno
Počet stran
Rok vydání
2011

Kniha Minulé životy vám pomůže pochopit souvislosti ve vašem životě.

Čas neexistuje a naše učení probíhá v čase. V jednotlivých vyprávěních budete moci lépe pochopit, jak se vám minulost prolíná s přítomností. Uvědomíte si, že duše z jednotlivých životů vás stále následují v dalších životech, dokud vy nepřijdete na jádro problému. I to, jak vypadáte a jak jste zdraví, je obrazem vaší minulosti. Co máte rádi nebo si rádi oblékáte, je také pozůstatkem vaší osobnosti z minulých životů. Touto knihou můžete urychlit váš vývoj a uvědomit si svůj původ.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Je zajímavá
  • , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Je pro mě velkým přínosem.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Naučné a poučné.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Vaše knihy jsou moc zajímavé a poučné.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Zajímám se o minulé životy, chci se v životě posunout dál, proto jsem knihu objednala. Ještě nemám celou přečtenou. Chtěla jsem zakoupit i CD, bylo už vyprodané.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

věřím na to, že nic není náhoda, ale že je to až takto - prostě žádné setkání pro nás není náhodné, na to bychom měli myslet asi vždy

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

• Zajímám se o tuto tématiku
  • , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Už podle názvu zajímavé čtení.

• ještě jsem ji nečetla