Mise Haiti - Český chirurg pět měsíců s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Ještě jsem ji nečetla, ale je to třetí kniha od tohoto lékaře, kterou mám v plánu přečíst.
    • Není
  • , zakoupeno v Knihkupec.com

• Poutavé čtení, které mě ani v půlce knihy nenudí. Sice nejsem žádný MUDr., ale i tak se pomocí popisu dokážu skoro ocitnout na operačním sále ;o)

• velmi dobře se čte

Mám 4 knížky od doktora Šebka. Se zakoupením nové mě čeká nekonečná noc - přečtu na "1 zátah". Velmi čtivé, autentické.
    Doktore, díky:-))

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Není
  • , zakoupeno v Knihkupec.com

• velmi dobře se čte

Doktore, díky:-))

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Zajímavé čtení o neznámé zemi
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

• Čtivá zajímavá kniha, skoro náborová na misi.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

skvěle napsaná kniha

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• skvělá knížka od báječného doktora
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• super knížka
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Skvelé napísaná :) aj keď sa vôbec nepohybujem v zdravotníctve a k Tomášovi som sa dostala cez moju kamarátku (ktorá ho žere...a už sme dve :D ) knihu som prečítala na šup..obdivujem tohto človeka a pre mňa má táto kniha vysokú ľudskú hodnotu !
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu jsem neobdržela, přestože byla objednána. Dostala jsem zprávu, že by nebyla odeslána do Vánoc, tak jsem objednávku zrušila, protože to měl být dárek. Ostatní 2 knihy přišly v pořádku, včas.