Mistr v pečení - Staňte se skvělým kuchařem krok za krokem - Annenka Manning

978-80-7390-501-9
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Mám hodně "cukrářských" kuchařek, protože se mi takové knihy líbí. Tahle je něco úplně jiného. 50 let jsem čekala, že někdo napíše něco takového. Cukrářskou kuchařku, kde jsou přesné rady pro člověka, který nikdy neviděl, jak se pracuje s moukou (a dalšími surovinami k pečení). Věřte, že i takoví lidé jsou, protože pocházejí z kulturního prostředí, kde se jinak vaří. Anneka Manning zde převedla názorně svůj kurz pečení do knižní podoby. Díky za to.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

ISBN
978-80-7390-501-9
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

Ať už jste začátečník nebo pečete často, tato kniha pro vás bude užitečná. Anneka Manning vám odhalí 10 základních postupů, které jsou základem pro každé pečení.

Kniha obsahuje 90 receptů na sladké i slané pečené dobroty, s jejich pomocí se stanete zručnějšími a bude z vás pekař, jak má být!  "Tato kniha je absolutně skvělá, zaujala mě hned od první stránky. Anneka přistupuje k pečení logicky, dělí své recepty do skupin podle postupů. Je geniální. Každý recept vypadá chutně. Zaručuji vám, že tato kniha se stane klasikou. "  Stephanie Alexander AO  "Těžko najdete vášnivější pekařku než je Anneka. Rozmanité a prověřené recepty a spousta užitečných tipů... tato kniha je skvělým pomocníkem při pečení."

Matt Moran, kuchař a porotce v soutěži The Great Australian Bake Off

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský