Mléko a med - Rupi Kaur

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Poezii normálně nečtu,ale tohle mě bavilo. Navíc jsou tam krásné ilustrace.

knihu jsem koupila švagrové k narozeninám radost veliká

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

pro ženy, na zamyšlení

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Poezii normálně nečtu,ale tohle mě bavilo. Navíc jsou tam krásné ilustrace.

knihu jsem koupila švagrové k narozeninám radost veliká

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

pro ženy, na zamyšlení

• Erotické
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nevim zatim jestli vyhoda ci ne
    • Nevim
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Málo slov, mnoho hlubokého opravdového citu, skvěle doplněné kresbami. Poezie jakou mám velmi rád, kniha je výborně vypravena po všech stránkách. Kniha splnila víc než jen moje očekávání poezie od zajímavé a mně do této doby neznámé autorky. Přiznávám se, že mám rád mléko a med i v naturální podobě.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nádherné, čtivé

Nádherná a čtivá kniha pro všechny, kteří mají rádi netradiční poezii. V básních ze života se člověk občas i najde.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Hezké čtení o vztazích, lásce a sebepoznání

Dobře se čte

• Rychle se čte.
    • Otevře vám oči a naučí si vás vážit maličkostí.
    • Doporučila bych ji určitě ženám a holkám ,ale i mužům a chlapcům, co se potřebují naučit mít sebelásku.
    • Krásné a krátké citáty.
    • Je to poezie.
    • Matný povrch, při vyzvednutí nebyla v dobrém stavu.