Molekuly emocí Věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert

Počet stran
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v Booktook.cz

Koupila jsem na základě doporučení, ale zatím jsem sama nečetla.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Na dane téma tuším byla Nobelova cena 1989 ale zdravotnictví na zásadní pokrok ve vědění vůbec nezareagovalo ;-)
    Což je tak trochu strašidelná pomalost na to kolika lidem by to změnilo život ;-)

Výhoda

ANAG
Počet stran
Rok vydání
2016

Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému?

Propojení těla a mysli

Ve své průkopnické knize Molekuly emocí Candace Pert poskytuje překvapivé a přesvědčivé odpovědi na tyto a další náročné otázky, o kterých vědci a filozofové uvažovali už po staletí. Její průkopnický výzkum o tom, jak chemikálie uvnitř našich těl tvoří dynamickou informační síť, propojující mysl a tělo, není pouze provokativní, nýbrž revoluční. Na základě stanovení biomolekulárního základu našich emocí a vysvětlení těchto nových vědeckých poznatků jasným a přístupným způsobem nám autorka umožňuje pochopit sama sebe, své pocity a spojení mezi naší myslí a naším tělem – těla-mysli – způsobem, který jsme si možná nikdy předtím nemohli představit. Molekuly emocí je dominantní dílo, plné pochopení a moudrosti a ovládnutí této vzácné síly ke změně způsobu, jakým vidíme svět a sami sebe.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 577 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Koupila jsem na základě doporučení, ale zatím jsem sama nečetla.

Výhoda

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 577 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velice zajímavá knížka. Člověk se z ní dozví spoustu zajímavých informací.

Líbí se mi.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Opět výborný typ od fyzioterapeuta Marka Kubánka.

• Rychlost doručení
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Náročná, ale velice zajímavá kniha
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

• inspirativní