Moudrost starých psů

Skladem • 1 varianta72 Kč98 % • 2 017 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 430 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč98 % • 33 599 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč82 % • 1 291 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 650 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 155 recenzíDalší informace
Info v obchodu45 Kč96 % • 39 825 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Autor
2018

• , zakoupeno v Dobré knihy

• krásný příběh
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížku jsem sháněl v našm knihkupectví marně byla vyprodána,obrátil jsem se na vás a ejhle ono to vyšlo sláva

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Kniha je napsána oddychovým stylem, dobře se čte. Autorka poutavě vyjadřuje své vlastní zkušenosti se psy. V každé kapitole se odráží její láska k těmto psím přátelům. Milovníky psů kniha určitě zaujme a potěší, že ji mají ve své knihovně. Kdo má - měl psa se určitě ztotožní s některými popisovanými situacemi, při kterých nám naši pejsci ukazují oddanost a nefalšovanou lásku. Život s pejskem rozhodně není nudný a má nekonečně mnoho krásných zážitků a posléze i vzpomínek.

Autor
Mladá fronta
Počet stran
Rok vydání
2018

Psi jsou úžasní – v každém věku! Život se starým psem nám otevírá oči a srdce víc, než si umíme představit. Staří psi nás mohou mnohému naučit: Například brát každý den jako dar, ničeho nelitovat, starat se o svou smečku, poznat, na čem skutečně záleží, ale také odpouštět nebo brát věci tak, jak jsou.

Elli H. Radingerová vypráví napínavé a dojemné příběhy o důvěře, trpělivosti, pozornosti, vděčnosti, intuici, lásce a vtipu, které se pozvolna vytrácejí z našeho uspěchaného života. A ukazuje nám, jak se díky našim čtyřnohým společníkům můžeme naučit zacházet se smutkem a ztrátou.

Moudrost starých psů je srdečný a hřejivý kompliment nejlepším přátelům lidí – psům!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dobré knihy

• krásný příběh

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

krásná kniha pro milovníky přírody a zvířat, pěkné fotogragie i grafika

jen pro pejskaře

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

O této knize jsem četla v souvislosti s autorčiným studiem vlků. Psi jsou mými celoživotními partnery a nadchlo mě, s jakou empatií a bez zbytečného sentimentu zachytila konec společného soužití se svou retrívří fenkou. Ukázala, jak inspirativní psi by pro nás měli být svým přístupem ke smrti.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dobrá kniha, pro milovníky psů a šelem

Kniha super

zajímavá kniha