Myšlením k bohatství pro 21.století

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Autor nabádá čtenáře k aktivitě práci s knihou. Čtenář má možnost se zapojit a poznat sám sebe a své cíle.
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Jsem nadšená, moc dobře se mi to čte, zatím nejlepší v dané tématice

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsem dostal jako doporučenou četbu, takže asi sám osobně bych si ji nevybral. Každopádně přečetl jsem třetinu knihy a není špatná. Nové vydání je obohaceno o vysvětlení pro dnešní dobu, což je dobře, protože obsah knihy je starý 100 let. I přes své stáří je obsah nadčasový a pokud se kdokoliv chce nechat motivovat k úspěchu ve svém oboru, tak jako jednu z motivačních knih mohu tuto doporučit. Knihu je třeba přečíst celou a postupně podle kapitol, protože je hned v úvodu napsáno, proč to tak autor chce. Souhlasím, že své opodstatnění to má. Až knihu dočtu a nebudu mít stejný názor, tak to sem dopíšu :-)

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• , zakoupeno v Dobré knihy

Jsem nadšená, moc dobře se mi to čte, zatím nejlepší v dané tématice

Tato kniha obsahuje užitečné rady (rozepsané do třinácti kroků), jak lze vydělat slušné peníze, když na začátku máte dobrý nápad a nechybí vám nadšení ani trpělivost. Dočtete se v ní i mnoho příběhů původně neznámých lidí, kteří to dokázali a vyšvihli se mezi nejlépe placené (podnikatele). Také tu najdete rozebrané nejčastější příčiny neúspěchu nebo množství otázek pro sebeanalýzu.
    Publikace však místy působí trošku rozvláčně: patrně to nebude čtení pro někoho, kdo má rád stručné a jasné vyjadřování...

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• , zakoupeno v Martinus

Napoleon Hill ,mě dokáže vždy motivovat. Kniha dokáže člověka zvednout aby šel dál a nepřestal věřit, tak jako mě. Odpověděl mě, na otázky které jsem hledala a nenacházela. Knihy mají pro mě obrovskou cenu a sílu od Napoleona Hilla.

• , zakoupeno v Martinus

• Mám knihu z roku 1990 stejný název, stejný autor.
    • Toto druhé vydání pro 21. století maximálně upřesňuje celkovou
    • situaci k tématu.