Na co jsem si ještě vzpomněl - Jan Petránek

Skladem • 1 varianta69 Kč3 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 477 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč95 % • 3 458 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 628 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Autor
394 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

• CD - zaznamenání hlasu pana Jana Petránka

Pan Jan Petránek nám zanechal dílo, díky kterému se nám všem rozšířily obzory na přehled dění u nás i ve světě.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

Jana Petránka jsem vždy ráda poslouchala v rozhlase. Četla jsem s chutí také jeho " Hausboat na soutoku Volhy a Mississipi.

• , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

Váha
394 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

Jan Petránek je respektovanou osobností české žurnalistiky s jedinečným rozhledem po světovém politickém dění. Jeho doménou byl od počátku padesátých let (s vynucenou normalizační pauzou v továrně na pneumatiky) rozhlas, v němž působil jako zpravodaj v Indii a Sovětském svazu a zahraničněpolitický komentátor. Jeho paměti, volně vycházející z rozhlasového cyklu Osudy, jsou svědectvím o životě naplněném dramatickými okamžiky i trvalou snahou o sebezdokonalování. Zkušenosti z uvolňující se atmosféry světových metropolí šedesátých let, chartistické prostředí a samizdatová novinařina let následujících, působení mezi umělci v projektu Šanson, věc veřejná, poučené hodnocení vývoje nedávného i ryze současného, to vše je podáno v charakteristickém stylu autora nejen publicistiky, ale také básní, písňových textů a rozhlasových her.

Kniha je doplněna CD s písňovou tvorbou Jana Petránka v podání předních šansoniérů i samotného autora.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• CD - zaznamenání hlasu pana Jana Petránka

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

• , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

Neobyčejně zajímavá a znamenitě napsaná knížka
    úžasným člověkem, jakých je dnes mezi námi již minimum

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

Knihu jsem četla s velkým zájmem. Měla jsem ji půjčenou, a protože mne velmi oslovila, objednala jsem si ji do vlastní knihovny a ještě jednu pro syna. Knih je psaná poutavě a vtipně, máte problém ji na chvíli odložit :) Vše završí a pobaví přiložené CD. Doporučuji pro ty, kteří se zajímají o dění v době nedávné, předrevoluční. Dozvíte se informace, které jsme neznali.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Pan Petránek byl vynikající novinář. rád jsem četl a poslouchal jeho komentáře k poltickému dění.
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

• můj oblíbený autor
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Věnovala jsem jí jako dárek.

• , zakoupeno v Knihkupec.com

Pana Petránka si nesmírně vážím pro jeho lidské postoje a vnímání života. Hodně let má můj obdiv pro svou moudrost a lidskost. Obdivuji ho nejen já, ale celá rodina.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Byla jsem velmi spokojena.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Výborná knížka výborného člověka s vlídným popisem událostí, které ne vždy znamenaly pro něj osobně, i pro ostatní dubu příznivou.