Na grilu - Zdeněk Pohlreich

Garantovaný nákup z Knihkupec.com

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 720 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 633 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 433 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek55 Kč98 % • 59 254 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč281 470 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč94 % • 11 827 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 3 010 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 1 667 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč221 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 771 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 33 645 recenzíDalší informace

Sevruga
Počet stran
Rok vydání
2021

Vařit na grilu, to je pro mě symbol volnosti, svěžesti a setkávání s těmi, které mám rád. Hádám, že v tom nejsem sám, grilování milujeme všichni a není také divu, být venku je prostě fajn. Každá správná grilovací párty je neodmyslitelně spojená hlavně s masem a i v naší knize ho najdete hojně. Nabízí ale i recepty, které reflektují probíhající změnu životního stylu. Není totiž pochyb o tom, že lidé začínají jíst jídla lehčí a lépe stravitelná. Já za svůj život už snědl masa dost na to, abych zjistil, že pestrost a rovnováha v jídle jsou stejně důležité a zábavné jako pestrost a rovnováha v komplexním životě. Zahrada je v létě navíc plná lákavých čerstvých surovin a nabízí spoustu inspirace.

Kuchařka navazuje na naši knižní produkci z posledních let, kdy kuchařské ego hodně ustoupilo potřebám obyčejného člověka a kdy jsme pochopili, že zdroje, které máme k dispozici my kuchaři, jsou pro běžného spotřebitele často nedostupné. Proto jsme se opět většinově zaměřili na produkty běžně užívané v české domácnosti a na recepty, se kterými si poradí úplně každý. Celou knížku jsme vytvořili na statku mojí skvělé ženy Zdeničky, na stejném místě, kde vznikaly naše televizní pořady posledních let, abychom zachytili uvolněnou atmosféru a náladu letních slunných dnů. Věřím a doufám, že tato knížka obohatí a zpestří váš beztak kvalitní repertoár a pomůže vám k úspěchu akce, kterou máme všichni tak rádi.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Velmi hezké zpracování
    • Kvalita zpracování
    • Výborné recepty

• překvapení

dárek

Kniha nepřehledná

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Miluju recepty pana Polreicha. Nikdy nezklamou.
    Mám již druhou kuchařku od něj a hodlám postupně přistupovat další.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Recepty jsou stručné , jasné a přehledné, velmi jednoduché a dobře vysvětlené...prostě Pohlreich v psané formě. Skvělá grafika, kniha je prostě vymazlená, syn je z ní nadšen...
  • , zakoupeno v Luxor.cz

Opět jako vždy, pokud dodržíte vše dle receptů, nelze šlápnou vedle a vždy to bude lahůdka - ostatně jako všechny publikace od tohoto opravdového kuchaře a gurmána

• , zakoupeno v Luxor.cz

• prodavač byl velice vstřícný a ochotný