Nahá pravda aneb co nám neřekli o našich penězích a budoucnosti - Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová

Autoři loňského bestselleru Všechno je jinak, známí ekonomové Šichtařová a Pikora, ve své nové knize Nahá pravda rozcupovávají mýty, které se na nás valí z médií. Nečekejte...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 292 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč87 % • 877 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 145 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 931 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 511 719 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 565 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Autor

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

hodně čtivá kniha...
    zajímavé tipy...

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Ploche brucho autorky ...
    • Skoda, ze nema vlasy zaviazane do uzla
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Dobrá populárně naučná kniha.

Autor
Kosmas s. r. o.
Počet stran
Rok vydání
2012

Nečekejte však žádný suchý, odborný ekonomický text pro vědátory. Kniha je psána s takovým nadhledem, že ji zhltnete jedním dechem a možná se u toho ještě zasmějete. Kniha je určena pro každého, kdo se zajímá o současné dění. Po jejím přečtení těžko zůstanete stejným člověkem, který poslouchá a čte zprávy jako dřív. Najednou prohlédnete, jakým nánosem lží a polopravd jsme obklopeni. Autoři kacířsky tvrdí, že jsme se stali obětí fikce: Zadlužení světa a neustálá honba za růstem jsou časovanou bombou, která hrozí již brzy vybuchnout. Podrobují zdrcující kritice naše politiky, kteří z nás sami záměrně dělají poslušné ovce. Narazil snad kapitalismus na své mantinely? Hrozí snad vlna revolucí? Je vůbec cesty ze stávající krize? Nejsou naše dluhy jen pyramidovou hrou? A hlavně: Co může každý z nás dělat, aby v tomto bouřlivém světě co nejlépe ochránil své peníze, nenechal se napálit a obrat o úspory? Na všechny tyto otázky v knize naleznete odpověď.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

hodně čtivá kniha...
    zajímavé tipy...

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Ploche brucho autorky ...
    • Skoda, ze nema vlasy zaviazane do uzla
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Dobrá populárně naučná kniha.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kniha.cz

• V celku vzato,v knize jsou celkem logické informace,které nikoho nepřekvapí.

Tuto knihu jsem si vybral pro poučení.
    Kniha mi nabídla pouze všeobecně známé informace.
    Knihu nedoporučuji těm,kteří se zajímají o veřejné dění a politiku.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• vtipně napsaná knížka

Velmi poučná a vtipně napsaná knížka,která uvádí na pravou míru informace z médií.

• , zakoupeno v ABZ.cz

ctiva knizka, zajimave podnety, komentare a vysvetleni k deni na soucasne ekonomicko-politicke scene

• , zakoupeno v Knihkupectví Daniela

• Je psaná velmi lehkou formou, složité ekonomické problémy přednáší úžasnou formou
    • zatím jsem na nic nenarazila

super !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Čtivé
    • Jednoduché
    • Vtipné

Moc doporučuji!!!

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Čtivě a vtipně podané téma!
    • Zkušenost s autory.

Čtivě a vtipně podané téma!
    Doporučuji všem pro rozšíření obzorů!

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Zajímavá kniha