Nakladatelství DOMINO s.r.o. Poslední hodina

Produkt nemá žádné parametry.

knihy budou dárkem, tudíž se teď nemohu vyjádřit

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

jsem nadšený čtenář autora Jeffery Deaver a zatím mne žádné jeho dílo rozhodně nezklamalo :)
    očekávám, že ani nyní to nebude jiné

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Ráda čtu knihy Jeffera Deavera. Jsou napínavé, mají spád, dobře se čtou. Mám jich dvanáct , tato je třináctá, ale ještě jsem nečetla.

Produkt nemá žádné parametry.

knihy budou dárkem, tudíž se teď nemohu vyjádřit

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

očekávám, že ani nyní to nebude jiné

• , zakoupeno v Dobré knihy

Jako vždy napínavé, nemůžete se odtrhnout :-)

• , zakoupeno v Martinus

Ještě jsem knihu nečetla

• , zakoupeno v bux.cz

• Klasický Lincoln, který se s Amélií tentokrát vydává až do Itálie...
  • , zakoupeno v bux.cz

• Některé pasáže mohly být kratší
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Deaver opět nezamal. Poutavá kniha.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• skvělý spisovatel
    • kvělý příběh

Knihu jsem ještě nečetla, ale věřím, že bude perfektní jako předchozí díly.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Můj oblíbený autor, takže spokojenost