Něco z Fulghuma I/ From Fulghum I - Fulghum Robert

Argo
Počet stran
Rok vydání
2008

První česko-anglické dvojjazyčné vydání výběru z díla Roberta Fulghuma. Do knihy, která by měla sloužit jak Fulghumovým fanouškům, tak žákům angličtiny, byly vybrány eseje a příběhy z celého díla oblíbeného amerického spisovatele, jež u nás vychází od roku 1992 v překladu Jiřího Hrubého. Prvně si tak čtenáři budou moci vychutnat vypravěčský dar Roberta Fulghuma i v originále, a konečně posoudit, zda má pravdu, když při každé své návštěvě Prahy tvrdí, že jeho překladatel je lepší spisovatel než on.

Do knihy jsou zařazeny eseje, úvahy a povídky z knih: Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce, Už hořela, když jsem si do ní lehal, Ach jo, Možná, možná ne, Od začátku do konce, z románové pentalogie Třetí přání a Co jsem to proboha udělal?

Spokojenost

• pohlazení po duši
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• kniha psaná česko anglicky, moc pěkné čtení
    • když se zakousnu do čtení , nikdo mě nesmí rušit

• Great!!!
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

+ Vhodné ke zdokonalení v angličtině.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• skvělé pro pobavení a hlavně pro zlepšení slovní zásoby co se týká angličtiny
    • Některé povídky mě nudily

tuto knížku jsem si vybrala hlavně pro zlepšení angličtiny a tento požadavek splnila