Není úniku - Adams Taylor

vázaná

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Napínavé čtení až do konce, od kterého se lze sotva odtrhnout
  • , zakoupeno v Martinus

Napínavé čtení, děj plný zvratů.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha mě zaujala hned a to pouze svým názvem.Začetla jsem se a nemohla odtrhnout oči od knihy.Příběh samotný byl velice zajímavý a bylo v něm plno pro mě nečekaných zvratů. Vřele doporučuji

Autor
Váha
450 gramů
Vazba
vázaná

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem…

Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Napínavé čtení až do konce, od kterého se lze sotva odtrhnout
  • , zakoupeno v Martinus

Napínavé čtení, děj plný zvratů.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Dobře se čte
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Bude jajo dárek pod stromeček pro vnučku na přání.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Ještě jsem nečetla, ale určitě nezklame.