Nezvěstná

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsem si vybrala podle popisku u ní a věděla jsem, že to bude můj žánr. Byť byla jedna z mnoha objednaných, těšila jsem se na ni nejvíc. Dodání bylo rychlé a tak jsem se začetla. Začátek byl zajímavý, poté napínavý děj, kde hlavní hrdinka nedostane nic zadarmo, plno napětí, překvapivé nalezení netušených sil a i najítí cesty k tomu jak být šťastný se svojí láskou. Vřele doporučuji a to nejen tuto knihu. Všechny tituly od této autorky (mám přečteno) jsou vynikající a nezklamou. Plno napětí, akce i jiskření lásky.

strhující děj s humorem

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Jako většina knih od Lindy Howard nezklamala, příběh je tentokrát z vojenského prostředí-doporučuji!

Produkt nemá žádné parametry.

strhující děj s humorem

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský