Nikon D5100

978-80-251-3704-8
Vazba
brožovaná, šitá nitmi

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Kniha mi moc pomohla pochopit funkce fotoaparátu a jeho vhodne nastavení pro ruzne situace.

Kniha se mi moc líbí po všech stránkách

Produkt splnil mé očekávání

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Srozumitelný návod pro začátečníky, aby se mohli posunout v kreativitě a využili potenciál fotoaparátu.
    • Sem tam chybí písmenko nebo nesedí popisek k fotce, ale nic zásadního.

Super knížka, pro mě zatím nejsrozumitelnější co jsem četl.

Autor
ISBN
978-80-251-3704-8
Vazba
brožovaná, šitá nitmi

Digitální zrcadlovky Nikon jsou spolehlivým průvodcem na všech vašich výpravách za dokonalými fotografiemi. Tato kniha vás naučí využívat možnosti fotoaparátu tak, aby výsledné fotografie byly vždy dle vašich představ. Naučíte se používat blesk, vyvážit bílou či vybrat správný objektiv, budete fotografovat portrét, sport, krajinu i ohňostroj. V této knize naleznete vše, co potřebujete vědět o fotoaparátu Nikon D5100.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Kniha se mi moc líbí po všech stránkách

Produkt splnil mé očekávání

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Sem tam chybí písmenko nebo nesedí popisek k fotce, ale nic zásadního.

Super knížka, pro mě zatím nejsrozumitelnější co jsem četl.

Vše OK

• Super kniha

Výborná knížka pro majitele Nikonu D5100, doporučuji je to povinost :)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Šikovná kniha plný dobrých a zajímavých rad. Doporučuji!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

skvělý průvodce a pomocník pro začátečníky

• cena i obsah
    • dobré rady i pro začátečníky
    • na křídovém papíře

doporučuji všem

• Pro začátek supr...
    • Sem tam chybí písmenko, ale nic závažného

Mohu doporučit

• Výborné

Jsem rád,že jsem produkt zakoupil