Norské dřevo - Haruki Murakami

• , zakoupeno v bux.cz

• skvělá kniha

není co dodat

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Úžasná kniha. Byla první, kterou jsem od tohoto autora přečetla a nezklamala, tak jako i jeho odstatní knihy.

Autor
Eromedia group
Počet stran
Rok vydání
2009

V románu nejvýznamnějšího japonského spisovatele současnosti Haruki Murakami Norské dřevo se skrývá fantastický, romantický i tragický milostný příběh. Čtenář však „neunikne“ směsici japonských reálií, psychologickým portrétům hrdinů ani scénám vášně a nespoutaného sexu. Román vyšel japonsky r. 1987, byl přeložen do 36 jazyků a celkově se ho prodalo přes 9 milionů výtisků.

• výborný styl psaní
    • čtivé
    • originální téma

Není to kniha pro lidi, co mají rádi spíše happy end. Nicméně kniha je poutavá, čte se sama a dočkala se i filmového zpracování-nutno podotknout, že kniha je mnohem lepší. Plus dávám také počtu stran, asi 300- díky tomu mi kniha vydržela pár dní, což jsem ráda.

ok

• , zakoupeno v bux.cz

• skvělá kniha

není co dodat

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• skvělá kniha, v audioverzi mně potěšila

dnes už klasická kniha s velmi poutavým příběhem

• , zakoupeno v Booktook.cz

Není co dodat o autorovi této knihy.
    Chtěla bych si doplnit ostatními tituly tohoto autora.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

opravdu vyborna kniha, všem vřele doporučuji

• , zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

• ano

Kniha se čte jedním dechem, nelze odložit.

• Zábavné
    • pravdivé
    • vtipné
    • smutné

Nevěděla jsem o čem kniha bude,ale zaujala mě a nezklamala.
    Postavy jsou dobře vymyšlené, příběh je pochopitelný a dává smysl, kniha se mi opravdu moc líbí doporučuji jí.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• mám ráda tohoto autora

čtu tohoto autora
    čtivá kniha