Odborné kreslení

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Dárek

• , zakoupeno v bux.cz

• Přehledné
    • Dobré návody na kreslení
    • zatím jsem žádné nenašla

Tato kniha mi přišla jako celkem dobrá pomůcka při učení perspektivy, reálného kreslení budov a technického kreslení. I když SŠ stavební nestuduji, tato kniha mi velmi pomohla a splnila má očekávání. Je doplněna konkrétními obrázky a příklady, v příloze i barevnými takže není složité z ní opravdu pochopit co po vás chtějí. Doporučuji všem :-)

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Dárek