Odemykání dětského potenciálu - Novotná Kateřina, Mühlfeit Jan

Oblíbené kurzy vede světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit s lektorkou Katkou Novotnou. Šíří myšlenku, že každé dítě je génius, jen potřebuje objevit své skryté talenty. Kniha vám napoví, jak tyto přirozené talenty objevit a jak můžete jako rodič dále pomoci rozvíjet jejich silné stránky. Děti je pak mohou efektivně využívat v životě, ve studiu a později i v práci.

Tvůrčí vytržení

Opakovaným termínem v knize je stav Flow, ke kterému se autor často vrací. Do stavu Flow se dostanete při úplném ponoření se do činnosti nebo hry a zapomenete při něm i na lidské potřeby, jako je jíst, pít a dokonce i spát.

Autor

Počet stran
Rok vydání
2018

Důležitost poznání

Samo dítě pozná, ve které činnosti vyniká a rádo se k ní i vrací. Nejlepších výkonů dosáhnete při maximální motivaci. Proto je velmi důležité pochopit, jak tento stav funguje a záměrně se do něj poté dostávat.
Důležitost poznání

Mozkové vlny

Mozek funguje na pěti základních vlnových frekvencích. V dětství funguje mozek na nízkých vlnových frekvencích, díky tomu pobývají děti často ve stavu Flow. Proto jsou děti tak kreativní a mají velkou představivost.
Mozkové vlny

Knižní zpracování unikátního semináře Odemykání dětského potenciálu, který vede světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit skryté talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začali efektivně využívat. V životě, ve studiu a později i v práci.

Každé dítě je génius, jen potřebuje objevit své skryté talenty. Od autora bestselleru Pozitivní leader.

Dokumenty

• Náměty, vysvětlení, super
  • , zakoupeno v Knihkupectví Chrpa

• Neprislo

• užitečná kniha
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jak přistupovat k dětskému potenciálu a mnoho dalších postřehů a rad najdete v knize i na seminářích autorů.

zajímavé téma i zpracování

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Super darek pro kazdeho rodice a pedagoga i zvidaveho mladsiho clovicka se zajmem o sebepoznani.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• dobře pochopitelná forma
    • spousta výstižných informací
    • pomůže ucelit myšlenky při nahlížení na výchovu, školu, vývoj dítěte.....a celkově i na svůj život

Zaujal mne název knihy a recenze na knihu, koupila jsem si ji a po jejím přečtení ji koupila i jako dárek, někomu, na kom mi záleží - kniha mi pomohla uspořádat myšlenky ohledně vývoje dětí (jak v osobním tak pracovním životě). Spousta věcí jsem tak nějak vnitřně cítila, ale kniha mi pomohla si to všechno líp srovnat. Zároveň mi pomohla nahlédnout jak spoustu věcí zlepšit i u sebe. Prostě poskytuje jiný pohled na věc.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu jsem si koupila celkem 4x a to na základě přednášky obou autorů. Chtěla jsem vědět více. Domnívám se, že by ji měli přečíst rodiče, učitelé, ale také naši politici. Naše školství nutně potřebuje razantní změnu.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• velmi čtivé bez zbytečných -ismů
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• super kniha doporučuji do všech knihoven