Opravujeme v domě a v bytě - Václav Hájek

Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč87 % • 6 192 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč89 % • 892 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč84 % • 281 623 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč90 % • 2 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 250 755 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč97 % • 2 044 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč97 % • 33 648 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 45 217 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 651 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 840 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 785 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2002

Tuto knihu jsem měla půjčenou z knihovny a je pro mě
    natolik užitečná,že jsem investovala do vlastní.
    Obývám staticky narušený dům s odbytou izolací a unikátní sbírkou tepelných mostů a problémů z toho plynoucích.
    SVJ moje problémy bagatelizuje a vysmívá se mi jako autorce nesmyslných tvrzení.Tato kniha mi dává zapravdu.

• užitečné rady i pro laika

Polopatě vysvětleno se spoustou ilustrací a fotografií.

Autor
Václav Hájek, František Vošický
Počet stran
Rok vydání
2002

Publikace se zaměřuje především na údržbu, opravy a rekonstrukce zděných a dřevěných objektů a konstrukcí a to na práce, které je možno zvládnout bez použití náročnější mechanizace buď zcela svépomocí, nebo u prací prováděných pod odborným dohledem za výrazného přispění vlastní práce stavebníků.

Kniha je určena nejširšímu okruhu zájemců, zejména domácím kutilům a amatérským stavebníkům, ale i pracovníkům menších a středních stavebních firem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč90 % • 2 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 3 184 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 45 217 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč97 % • 2 044 recenzíDalší informace

Tuto knihu jsem měla půjčenou z knihovny a je pro mě
    natolik užitečná,že jsem investovala do vlastní.

• užitečné rady i pro laika

Polopatě vysvětleno se spoustou ilustrací a fotografií.