Otevři se univerzu - Jak se nechat vést Boží moudrostí - Silver Tosha

Doporučená nabídka Levné knihy

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 168 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 638 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Autor
Vazba
brožovaná

Ano, velmi úžasná kniha.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Mám ráda knihy s nápady, jak učinit svůj život šťastný. Tuto knihu jsem přečetla za 1 den a hned doporučila :-)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborná kniha, stojí za přečtení.

Autor
Váha
282 gramů
Vazba
brožovaná

I duchovně zaměření lidé mají často problém plně důvěřovat Boží moudrosti a nechat se jí vést. Tosha Silver, uznávaná astroložka s mnohaletou praxí předkládá sbírku duchovních lekcí, příběhů a myšlenek o božských intervencích v našem životě. Tato nádherně napsaná a zábavná kniha nás učí, jak žít smysluplně a v souladu se silou lásky. „Co když Božská moudrost neustále osvětluje značky na cestách, abychom jí věnovali pozornost? Co když skutečně existuje nějaký Nejvyšší řídící princip s nespoutaným smyslem pro humor? Co když každý z nás má svého horlivého vnitřního vůdce, který nám s láskou píše dopisy, jež však často ani neotevřeme?“

Ať si to uvědomujeme nebo ne, všichni v životě dennodenně zažíváme dotek Božské lásky. Tosha Silver má za sebou dvacetipětiletou astrologickou a poradenskou praxi, během níž radila desetitisícům lidí z celého světa. Díky tomu si uvědomila, že téměř všichni z nás mají podobné problémy: „Jak si mám přestat dělat starosti? Jak se mohu cítit v bezpečí? Proč si připadám tak osaměle?“ a často také „Kdo opravdu jsem?“ Pro ty, kteří jsou vášnivě duchovní a přesto úsměvně skeptičtí, napsala Otevři se Univerzu. Tato veselá kniha plná moudrosti a osvěžujících pohledů na věc ve čtenáři probudí uvolněnou a důvěřivou otevřenost, aby mohl objevit odpovědi na velké životní otázky, které se spontánně vynořují.

Ano, velmi úžasná kniha.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Krásná a zábavná kniha, která dokáže dodat dávku optimismu do žil a radost ze života.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborná kniha, stojí za přečtení.

• , zakoupeno v bux.cz

kniha mi pomohla se dívat pozitivněji na svět