Pane Bůh, tady Anna - Fynn

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dobrá, náročnější kniha, k zamyšlení. Mám vnoučata ve věku Anny, tak jsem snad alespoň částečně pochopila dětský vnitřní svět, jak vnímájí život, duchovno i Boha

• skvělá kniha,hluboká
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

Moc příjemný poslech knihy.

Produkt nemá žádné parametry.

• skvělá kniha,hluboká
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

Moc příjemný poslech knihy.

Krásné čtení

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Slysela jsem o knize v rozhlase a zaujala me. Podle anonce jsem cekala neco trochu jineho. Ale je zajimava.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Produkt jsem si vybrala na doporučení .
    Opravdu krásný příběh.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha ve velmi pěkné úpravě a za velmi dobrou cenu
  • , zakoupeno v ABZ.cz

• pohladí po duši, k zamyšlení
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• nehodnotím výhodu produktu - je to prostě hezká a hodnotná kniha , dobře se čte a je v ní hodně moudrosti

Kniha nutí často k zamyšlení, asi by měla patřit i do knihoven mladých lidí - ale to se mi zdá v dnešní době
    těžko realizovatelné .

• , zakoupeno v ABZ.cz