Papírová města - John Green

Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2014

Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Hrdinou je Quentin Jacobsen, normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává? Oblíbený autor přináší brilantní příběh nabitý upřímnými emocemi, který nenechá čtenáře chladným.

Kniha Papírová města byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2014 v kategorii Překladová literatura pro děti a mládež.

je to dárek pro dceru

• Lehce se čte

• Krásný příběh

• Je to úžasná kniha. V posledním roce jsem začala více číst a to hlavě knihy Johna Greena.
    • Někdy mě ale mrzí, že většina Greenových knih končí špatně, ale jinak je to vážně super autor.

Doporučuji tuto knihu pro ty kdo mají rádi romány, ale také pro ty kteří moc nečtou, protože tato kniha má pouze 288 stran. Neváhejte a kupte si ji je to opravdu velice dobrá volba !!!!!!!! :)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Knížku jsem koupila pro vnučku.
    • Vnučka má ráda knihy tohoto autora a tohoto žánru.

Knížku jsem koupila vnučce, která ráda čte a má v oblibě autora této knížky.

• John Green nezklamal. Přinesl příběh plný napětí, emocí, ale i pro něj typického humoru vyvolávajícího úsměv na rtech. P...

Zobrazit celou recenzi na www.cbdb.cz

• Vse

dobre.

• Krásný obal
    • Čtivá
    • Z pohledu kluka
    • Konec je nádherný a nabytý dějem
    • Spousta zábavy
    • Některé výrazy, kterým jde těžko rozumět

Vybrala jsem si jí proto, protože John Green píše super knížky a nemohla mi žádná ujít.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Dobře se čte i vnučce

Je to již třetí kniha od uvedeného autora kterou jsem četl proto byla vybrána

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Super kniha, doporučuji