Pavouci ČR - Antonín Kůrka, Milan Řezáč, Rudolf Macek, Jan Dolanský

Rok vydání
2015

přehledný

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velmi pěkná encyklopedie se spoustou krásných fotografií.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Našla jsem na internetu.

Autor
Academia
Počet stran
Rok vydání
2015

Pavouci bezesporu patří k nejpopulárnějším skupinám živočichů, díky své všudypřítomnosti i nápadným a zajímavým životním projevům, jakým je např. tvorba pavučin či unikátní lov kořisti. Studiem pavouků objevují odborníci nesmírnou heterogenitu v morfologii a bionomii této svérázné skupiny živočichů, do které celosvětově patří na 42 000 dosud známých druhů. Na území České republiky bylo do této doby zjištěno 865 druhů. I naši pavouci vykazují velkou rozmanitost jak ve velikosti a zbarvení, tak i ve způsobu života a ve vztahu k okolní přírodě. Tuto různorodost se snaží alespoň částečně podchytit tato kniha.

přehledný

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velmi pěkná encyklopedie se spoustou krásných fotografií.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Našla jsem na internetu.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Perfektní knížka pro každého milovníka pavouků. Je až neuvěřitelné, kolik druhů u nás žije. Koupena jako dárek a i když mám z pavouků spíš strach, neodolala jsem a musela si ji prolistovat. Nikdy předtím mě nenapadlo, že se u nás dají najít tak zajímavé druhy. Přehledné řazení a krásné fotky. Určitě nezklame.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Již jsem hodnotil tuto knihu PAVOUCI v předešlé recenzi na knihu "Brouci" tedy jen a jen doporučuji! U mě velká spokojenost! Zdravím MEGAKNIHY a jejich tým! Ať se vám daří a zdravíčko přeje! Vše dobré!!!

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Velmi dobře zpracované.

Doporučuji všem , kteří se zabývají přírodou a zajímá je život v ní.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Spousta zajímavých informací o mnoha druzích pavouků z ČR včetně jejich příbuzných z různých lokalit. Velmi užitečná kniha při určování různých druhů kteří se pohybují po našich zahradách.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Když děti najdou pavouka tak si ho najdeme, abychom věděly, co je to za druh. Děti to baví.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Skvělá publikace, která tu dlouho chyběla. Svou kvalitou a uceleností u nás nemá obdoby.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Úžasná knížka o pavoucích ,kteří žijí kolem nás. Jenom se divím, že jsem si ji nekoupil dřív.