Perfektní zdraví - Deepak Chopra

Počet stran
Rok vydání
2004

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Deepak Chopra je můj favorit - všechny jeho knihy jsou prostě úžasné! Především pro ty, kdo se chtějí posunout na své Cestě životem kupředu.

Jednoznačné doporučení po všech stránkách!

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Velmi dobře a jasně zpracovaná kniha.
    • Mám ráda knihy tohoto autora

Knihu jsem četla již dříve, ale protože jsou knihy, které musím mít doma, abych se k nim mohla vracet, proto jsem ji hledala na internetových obchodech. Čtu si v ní denně, je velmi zajímavá a měl by si ji přečíst každý, komu záleží na jeho zdraví, pohodě a zdravém stylu života.Proto jsem ji také doporučila kamarádce. Od toho spisovaltele jsem četla hodně knih a vždy jsem si ji musela koupit, neboť je to typ knih, ke kterým se člověk vrací po celý život. Není to beletristická literatura.
    Kniha je dobře zpracovaná, přehledná, doplněná dotazníky a přinesla mi hodně znovuobjevených poznatků.Do knihy si vpisuji své poznatky a podtrhávám myšlenky, jež mne zajímají a pomáhají v nasstavení lepšího životního stylu s vyrovnáním se s některými skutečnostmi např. ve výživě, cvičení a v meditaci.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Super kniha - ale asi je to dáno, že autora již znám a sleduji a velmi uznávám, je pro mě důvěryhodný k následování
    • neznám žádné proti

Pragma
Počet stran
Rok vydání
2004

V knize Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla můžete najít sami sebe.

Popis

KnihaPerfektní zdraví - Jednota mysli a těla obsahuje 3 části:

• 1. Místo zvané perfektní zdraví - pozvánka do vyšší reality, určení tělesného typu a charakteristiky tělesných typů Váta, Pitta, Kapha, detailně vypracovaný plán od přírody, obnovení rovnováhy, vyrovnaný život - obecné zásady.
  • 2. Kvantové mechanické lidské tělo - otevírání kanálů uzdravení - Paňčakarma, transcendentální meditace, Prvotní zvuk, Pulzová diagnóza, Terapie marma, Technika blaha, Aromatická terapie, Hudební terapie Gandarva, Osvobození od závislosti, Rasajány - byliny pro dlouhověkost.
  • 3. Život v souladu s přírodou- denní režim, strava - jídlo pro dokonalou rovnováhu, cvičení pro tělesné typy, režim podle ročních období (jednota mysli a těla).

Úryvek z úvodu:

V každém člověku existuje místo, kde není nemoc, které nikdy necítí bolest, které nemůže stárnout ani zemřít. Když na to místo půjdete, všechna omezení, která my všichni uznáváme, přestávají existovat. Nepočítá se s nimi ani jako s možností. Toto místo se nazývá perfektní zdraví.

Návštěvy tohoto místa mohou být velmi krátké nebo mohou trvat mnoho let. Avšak i ta nejkratší návštěva způsobí hlubokou změnu. Pokud tam jste, premisy, které platí pro běžnou existenci, jsou pozměněny, a možnost nové existence, vyšší a ideálnější, začne růst. Tato kniha je pro lidi, kteří by rádi tuto novou existenci prozkoumali, zavedli ji do svých životů a učinili ji stálou.

Příčina nemocí je často neobyčejně složitá, ale jednu věc je možno říci jistě: nikdo nedokázal, že onemocnět je nutné. Ve skutečnosti je opak pravdou. Každý den přicházíme do kontaktu s miliony virů, bakterií, alergenů a plísní, a jenom nepatrný zlomek vede k nemoci. Není neobvyklé, že lékaři vidí pacienty, jejichž dýchací soustava je plná kolonií prudce nakažlivých bakterií meningokoků, které zde žijí neškodně. Pouze ve vzácných případech nákaza propukne a způsobí meningitidu, závažnou a občas smrtelnou infekci centrálního nervového systému. Co vyprovokuje takovýto útok? Nikdo neví přesně, ale zdá se, že zde funguje záhadný faktor nazývaný "ovládání hostitelem", což znamená, že my, hostitelé zárodků, nějakým způsobem jim otvíráme nebo zavíráme bránu. Po více než 99,99 % času je brána zavřená, což má za následek, že každý z nás je mnohem blíže k dokonalému zdraví, než si uvědomujeme.

• Počet stran:359
  • Rozměry:146 x 208 mm
  • Vazba:brožovaná

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další knihy se zdravotně-duchovní tematikou.

Další informace o knize Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla naleznete v článku Perfektní zdraví – Jednota mysli a těla – Určení tělesného typu.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Jednoznačné doporučení po všech stránkách!

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Velmi dobře a jasně zpracovaná kniha.
    • Mám ráda knihy tohoto autora

• neznám žádné proti