Perníková chaloupka - Vojtěch Kubašta

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krasne leporelo s rozkladacimi obrazky, my ho meli pred 40 lety v nejakem starem vydani a je stale stejne uzasne!

• , zakoupeno v Booktook.cz

• pamatuji si ze sveho detstvi
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Tato prostorová leporela nezevšední,jako dítě jsem je měla v holandštině a dodnes si pamatuji, které postavičky se jak hýbaly.Řekla bych,že v této knize je pohyblivých prvků podstatně méně.
    Proto,že jsem nakupovala v zastoupení Ježíška,tak jsem do knihy pouze nakoukla,nebyl čas.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• pamatuji si ze sveho detstvi
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• , zakoupeno v knihy.cz

Pěkně zpracováno, skoro všechny stránky pohyblivé.

• Prostorové leporelo
    • Mohlo by zde být ještě více "hejblátek"

Doporučuji. Je to krásné prostorové leporelo pro děti s krásnými ilustracemi. Knížka by byla ještě lepší, kdyby byly interaktivní prvky (možnost s něčím hýbat) na každé stránce. V současné době jsem na trhu nenašla žádné jiné prostorové leporelo, kromě těchto knížek od Kubašty.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• prostorové ilustrace
    • divná verze pohádky

Děti jistě potěší prostorové leporelo. Ilustrace jsou také docela hezké, ale co mě velmi zklamalo je to, jak je pohádka vyprávěná. Na začátku Jeníček nevyleze na strom, aby se rozhlédl a uvidí světýlko, za kterým děti jdou. V této verzi děti vidí jakýsi ukazatel, který je k chaloupce dovede. Když děti uloupnou perníček, tak nevyjde ježibaba a nevolá známé: "Kdo mi to tu loupe perníček?", ale vyjde hodná babička, která pozve děti dál. Na závěr knížky, když děti utíkají pryč z perníkové chaloupky, tak je v této verzi pohádky převážejí labutě přes řeku - takovou verzi jsem také nikdy neslyšela. Chápu, že každou pohádku je možné vyprávět různě, ale tahle verze mě prostě zklamala, protože to prostě není tak, jak jí znám já. Mám od pana Kubašty ještě prostorová leporela Kocour v botách a Červená Karkulka, ale ty jsem zatím uklidila a ještě nečetla, tak doufám, že ty mě tak nezklamou jako tato Perníková chaloupka.

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

cht+la jsem knihu, kterou měly moje děti, ilustrace i výprava stejná, bohužel to vydání které jsmě mělyi, bylo ve verších, čekala jsem, že bude i toto. škoda. Ale i tak leporelo je užasné