Po strništi bos - Zdeněk Svěrák

Zdeněk Svěrák ve své knize Po strništi bos tentokrát inspiraci hledal především ve vzpomínkách na svá klukovská léta. Novou knihu autentických vzpomínek Zdeněk Svěrák vypráví...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Info v obchodu85 Kč19 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč93 % • 44 863 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 5 289 recenzíDalší informace

295 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Svěrákovo čtení, sázka na jistotu :-)

• , zakoupeno v Kanzelsberger

Váha
295 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

Novou knihu autentických vzpomínek Zdeněk Svěrák vypráví optikou sedmiletého chlapce. "Abych se do toho vpravil, při procházce liduprázdným krajem jsem si na polní cestě klekl. Měl jsem přece ve svých sedmi osmi letech ty oči, co mám teď, akorát byly níž," říká Svěrák. "Není to kronika mého dětství ani naší rodiny, chtěl jsem, aby to byla krásná literatura. Autoři takové literatury nejen vzpomínají na to, co viděli a slyšeli, ale také si vymýšlejí a fantazírují, aby jejich příběh stál za řeč. V knížce vyprávím o tom, jak byl malý kluk přesazen z města na venkov a co to udělalo s jeho duší. Jsem to já a nejsem to já. Je to mozaika, v níž jsou některé kamínky pravé a jiné přidané. Ale vy byste neměli poznat, který je který." Zdeněk Svěrák.

Kniha Po strništi bos získala ocenění Český bestseller za rok 2013.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Svěrákovo čtení, sázka na jistotu :-)

• , zakoupeno v Kanzelsberger

připomínka všeho hezkého co bylo

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je můj oblibeny
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zábavné i poučné čtení.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Milé. Koupila jsem babičce, ale i sama přečetla a obě jsme byly velmi spokojené. Odpočinkové, chvílemi vtipné a chvílemi melancholické. Určitě doporučuji.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížku Po strništi bos jsem přečetla za dva večery.Pan Svěrák píše takovým ,řekla bych, lehkým stylem.Moc jsem si početla a zavzpomínala při čtení na svole dětství .Děkuji .

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• kniha se hezky čte a při shlédnutí filmu lze i vytvořit konkrétní představu

Rychle přečtená, protože má jenom kolem 100 stran

• krásná kniha
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

již jsem četla, ale chtěla jsem mít knížku vlastní. Čtivá, pohladí na duši. Prostě je to Svěrák, není co dodávat.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• chci porovnat film a knihu