Pod rouškou šikany - Blažena Hlasová

TOP 29 v kategorii Knihy

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Pod rouškou šikany - Blažena Hlasová

257 Kč
Doprava 49 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Top nabídka

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (23)

Skladem • 1 varianta88 Kč282 226 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč97 % • 59 276 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč97 % • 2 061 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 252 710 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč5 316 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 3 016 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 33 662 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč651 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 66 112 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 39 932 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 380 recenzíDalší informace

Rok vydání
2024

Recenze

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• ...velmi poutavé, doporučuji.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Počet stran
Rok vydání
2024

Popis produktu

Kniha je jakousi zpovědnicí zdravotních sester, které si prošly nebo procházejí šikanou na pracovišti. Na místě, kde tráví nejvíce času. Na místě, kde se léčí a uzdravuje. Za zavřenými dveřmi se kromě léčebných procesů odehrávají ještě další příběhy. Kniha mapuje osudy žen, které se ocitly v nepříjemných situacích a některým z nich chování kolegyň zapříčinilo vznik vážných onemocnění. Nejenže si prošly složitým dětstvím, ale ani v pracovním životě na ně nečekalo zrovna příjemné přivítání.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

4zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
7 ×
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• ...velmi poutavé, doporučuji.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Necetla jsem..dárek

knihu jsem zatím nečetla, tak nemůžu hodnotit

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dobré knihy

Kniha mě zaujala za dva dny jsem ji přečetla . Smutné příběhy žen ze zdravotnictví , kde by se šikana neměla vyskytovat . Zarážející je to že šikanují staniční a starší sestry . Doufám že si knihu přečtou .

• Doporučuje produkt

• Skvěle napsaná, popisuje problémy, o kterých se nemluví. Vřele doporučuji. Výborná kvalita za dobrou cenu.

Kniha mi nedávno přišla, a je skvěle napsaná.
    Má také zajímavý design. Je to novinka, a příjemně mne překvapila. Přitom ji lze koupit za velmi příznivou cenu.
    Koupila jsem ji, porotože jsem sama zdravotní sestra.
    Patřím k vášnivým čtenářům, a poznám, která kniha je dobrá. Tato novinka, napsaná jednou z nás, patří k těm výborným.
    Doporučuji ji všem, nejen zdravotníkům.
    Začetla jsem se do ní hned. Můžu říct, že rozhodně nejde o lehké čtení. Často u příběhů pláči...
    Já sama zdravotnictví odcházím. Nejen pro nemoc, ale hlavně pro šikanu.
    Bohužel se o šikaně mezi zdravotníky moc nemluví. Přitom je to neskutečně rozšířené. Často práce zdravotní sestry (nebo i sanitářky) připomíná spíš galeje. Přitom já sama, už jako dítě, toužila být sestřičkou...A teď, po letech, mi zbyly jen oči pro pláč a hořká pachuť v ústech.