Pohádky - Josef Lada, Božena Němcová, Karel Jaromír Erben

Počet stran
Rok vydání
2009

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Klasicke kratke pohadky na cteni pred spanim. Velka pismena. Super kdyz muze cist i babicka s horsim zrakem.

• Klasické dětské pohádky
    • Na internetových stránkách jsou chybně uvedeni autoři.

Klasické dětské pohádky. Kniha "se nečetla velmi lehce", museli jsme ji přečíst sami.

• Pohadky meho detstvi

Albatros
Počet stran
Rok vydání
2009

Reedice úspěšného výboru českých klasických pohádek našich největších pohádkářů. Z Erbenových vyprávění si přečteme třeba Zlatovlásku,

Sněhurku, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Božena Němcová nám zase nabídne čtení o Divotvorném meči, Lesní žence, Moudrém zlatníkovi,

Princi Bajajovi a další báchorky. Pohádky doprovázejí ilustrace nemenší osobnosti – Josefa Lady.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Klasické dětské pohádky
    • Na internetových stránkách jsou chybně uvedeni autoři.

• Pohadky meho detstvi

Klasicke pohadky

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Klasika, která neztrácí

Pro vnoučka, který začíná poslouchat pohádky. Perfektní

KLASIKA PRO DĚTI

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• velmi pěkné čtivo pro děti, příběhy jsou krátké a poctivé
    • málo ilustrované

Koupeno jako dárek k vánocům pro dceru. Vazba je kvalitní, pohádky jsou poctivé né jako ty dnešní. Bohužel je to spíš dobré jako četba před spaním, pro nízký počet ilustrací není možné v knize jen tak listovat.
    Každopádně svůj účel to splní

krásná klasika

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• rozhodla jsem se pro tuto knihu pro syna k Vánocům, protože má klasické české obrázky a ne nějaké zrůdy atd. i já jsem se hned začetla, když jsem jí dostla do ruky

už když jsem byla já malá, tak jsem hrozně měla ráda pohádkové knihy od Josefa Lady
    doporučila bych ji i ostatním maminám pro své dítka

• Pěkné pohádky

Kniha se mi líbila.