Poklady klasické české kuchyně - Roman Vaněk

1290 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu matná

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

Super kniha, rok a půl jsem ji sháněl.Doporučuji. Děkuji.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• Krásná kuchařka s klasickými recepty.

Skvělá kuchařka

Vazba
Pevná bez přebalu matná

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

Nové limitované vydání první kuchařky Romana Vaňka a Jany Vaňkové, která zaujala 1. místo mezi top 100 kuchařkami v naší zemi. První kniha z populární edice kuchaře je k dispozici exkluzivně v limitovaném dotisku v rámci 10letého výročí založení vydavatelství Prakul Production s.r.o.

Milí přátelé kulináři, dámy a pánové, kuchařky a kuchaři, nápad vytvořit českou kuchařku „tak trochu jinak“ se zrodil v roce 2009. Pravda, tehdy to byl nápad poněkud šílený. Napsat novou českou kuchařku jazykem, jemuž by rozuměl i úplný začátečník, který by věkem „dosáhl na kuchyňskou pracovní desku“. Ke srozumitelně napsaným receptům pořídit fotografie tradičních českých jídel servírovaných tak, jak by je víceméně servírovala každá dobrá domácí kuchařka. Jednoduše. Žádné keramické drátované mísy, žádné cibulákové nádobí, žádné snopy česneku ani cibule v pozadí, žádné pro dekoraci nesmyslně poházené ořechy kolem talíře, žádná rozkrojená jablíčka, žádné stříbrné číše z doby krále Klacka, žádná roubená chaloupka, žádné prořezané sto let staré dřevěné prkénko, ještě starší pletené krajkové prostírání ani stříbrný příbor pamatující husitské války. Nic z toho! Jen dobře, moderně napsaný recept, běžná mísa nebo miska, obyčejný hezký bílý talíř s dobrým jídlem, které se nemá za co stydět a obejde se bez výše zmíněných berliček. Byl to nápad vytvořit moderního, precizně napsaného průvodce českým a moravským jídlem, které si v rodinách předáváme z generace na generaci. V roce 2010 jsme založili vlastní vydavatelství Prakul Production, s.r.o. O rok později jsme původní zmiňovaný nápad „bílé kuchařky“ dotáhli do konce. Bylo 3. listopadu 2011 a na pultech knihkupectví se objevila první publikace našeho vydavatelství, 1. vydání knihy Poklady klasické české kuchyně aneb jak to ta babička tenkrát vařila. Všech 6 000 kusů bylo do Vánoc téměř vyprodáno.

Neměli jsme tušení, že se během času naše Poklady klasické české kuchyně stanou nadčasovým evergreenem, že svou oblíbeností zaujmou 1. místo mezi top 100 kuchařkami v naší zemi, že se díky vám, čtenářům, dostanou do pomyslné síně slávy českých kuchařských knih. S dojetím, hrdostí a pokorou uvádíme, že naše kniha klasických domácích receptů byla od listopadu 2011 do září 2016 dotištěna 15× a nalezla své místo na poličkách ve více než 200 000 domácností všech kontinentů. Tímto novým vydáním – 16. dotiskem – chceme vyjít vstříc všem, kterým ve sbírce „bílé řady Vaňkových kuchařek“ chybí ta první – Poklady klasické české kuchyně. Až na pár drobností jsme ji záměrně neupravovali.  Zkrátka a dobře, původní Poklady za původní cenu, jen v limitovaném množství. Zároveň s tímto sběratelským vydáním Pokladů s radostí oslavujeme 10 let od založení vydavatelství Prakul Production, s.r.o., vydavatelství kuchařek, podle nichž lidé opravdu vaří! Za téměř milion prodaných úspěšných kuchařských knih vám všem, drazí přátelé, upřímně děkujeme. Děkujeme všem, kteří se s námi na vzniku původních Pokladů podíleli!        Kniha získala ocenění na prestižní světové soutěži GOURMAND World Cookbook Awards 2012.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

Super kniha, rok a půl jsem ji sháněl.Doporučuji. Děkuji.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• Krásná kuchařka s klasickými recepty.

Skvělá kuchařka

dárek velmi potěšil

• Výborné recepty
  • , zakoupeno v e-BEKO.cz

• Prostě jednoduchá klasika s výborným komentářem

• vše v jednom

Celková spokojenost.