Popravčí

Počet stran
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Opět můj oblíbený autor, strhující děj, dozvíte se něco o zraněních a o tom, jak tělo na ně reaguje, Carterovy knihy by mohly být i částečně učebnicí patologie - pro ty, co chtějí vědět víc, než jen číst. Na autora nedám dopustit, jeho knihy jsou to nejlepší, co jsem kdy četla

opět jedna z velmi napínavých detektivek, přečetla jsem všech 11 knih

BB ART
Počet stran
Rok vydání
2016

Ví, co tě na smrt vyděsí…

V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí.

Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti?

Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.

opět jedna z velmi napínavých detektivek, přečetla jsem všech 11 knih
    doporučuji přečíst všechny!

Ok

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Skvělý thriller

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Mám ráda tuto sérii C. Cartera, je to výborně napsaný thriller s propracovanou zápletkou a skvělým detektivem. Jen je problém že není k dispozici celá řada, musím čekat, až budou všechny jednotlivé díly série k dispozici

Velmi čtivé

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Přečteno jedním dechem. Super. Až na pár posledních stránek byly překlepy v tisku. Zřejmě se tiskaři nemohli dočkat jak to dopadne.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Top kniha, výborně se čte
  • , zakoupeno v Luxor.cz

Tohle je můj nejoblibenejsi spisovatel víc asi k tomu nemusím psát a Luxor mi knihu dodal hodně rychle, takže prostě super

• , zakoupeno v Dobré knihy

• doporučuji,Chris Carter zase nezklamal